14.11.2019
ANEX Turizm Group придбав російську дочку збанкрутілого туроператора Thomas Cook
ANEX Turizm Group придбав російську дочку збанкрутілого туроператора Thomas Cook
14 листопада власник ANEX Turizm Group Нешет Кочкар підтвердив турецькому виданню Turizmguncel, що придбає російського туроператора Intourist , 100% акцій якого належали збанкрутілому у вересні цього року туроператору Thomas Cook. 
Деталі угоди не розголошуються, однак Нешет Кочкар пообіцяв зробити офіційну заяву пізніше.
Експерти вважають, що після продажу турецькій групі , найстаріший туристичний бренд пострадянського простору Intourist буде збережено. Не виключено, що разом з виїздним турпотоком, нових власніків зацікавить діяльність туроператора у сегменті в'їздного туризму , адже Intourist обслуговує у Росії приблизно 300 тис. іноземних туристів на рік. 
За попередніми підрахунками, загальний щорічний об'єм (виїздний та в'їздний) компаній ANEX Tour та Intourist на російському ринку може сягнути 4 млн туристів. 
Реалізація активів Thomas Cook продовжується та наближається кінця - про це розповів представник британського фінансового регулятора, який здійснює контроль за ліквідацією холдинга. Вже продано бізнес туроператора у Скандинавії, власне сам бренд Thomas Cook та пов'язані з ним готельні бренди.
Нагадаємо, що влітку цього року Нешет Кочкар придбав 6,71% акцій тоді ще оперуючого найстарішого у світі туроператора Thomas Cook, який припинив свою діяльність з 23 вересня. 
ПОДІЛИТИСЯ: