24.06.2022
ANEX Tour заснував нову авіакомпанію. Кого возитимуть до Туреччини ?
ANEX Tour заснував нову авіакомпанію. Кого возитимуть до Туреччини ?
Фото : airporthaber.com
Новостворена турецька авіакомпанія MGA почала реєстрацію повітряних суден в Туреччині для подальшого перевезення туристів до курортної Анталії.

Турецький туроператор ANEX Tour отримав сертифікат експлуатанта від департаменту цивільної авіації Туреччини для новоствореної авіакомпанії MGA (Mavi Gok Airlines), що в перекладі з турецької означає "Блакитне небо".

Британський портал airlinehistory.co.uk зазначає, що новостворений перевізник працюватиме у країнах Європи, а перший рейс заплановано на 11 липня з Німеччини. Однак переважна більшість експертів сходяться на думці, що MGA створена переважно для туристів з рф, адже більшість літаків AZUR air Russia, які ANEX Tour використовув на російскому ринку, знаходяться під санкціями США та ЄС.

Достеменно відомо, що флот MGA поповнять літаки, що до 24 лютого 2022 експлуатувались в українській авіакомпанії AZUR air Ukraine - "дочки" AZUR air Russia, обидві належать власникам ANEX Tour.
Літак Boeing 737-800, який мав українську реєстрацію UR-AZE, вже має турецький реєстраційний номер TC-MGD. Очікується, що невдозві турецьку реєстрацію отримає ще одна українська "вісімсотка".
Авіаційний турецький портал airporthaber.com нещодавно опублікував фото, на якому українську ліврею AZUR air Ukraine змінюють на турецьку MGA. Чи дійсно колишні "українські" літаки возитимуть росіян на турецькі курорти ми дізнаємось лише з початком польотів MGA.
ПОДІЛИТИСЯ: