13.12.2019
ANEX Tour та AZUR air Ukraine руйнують стереотипи
ANEX Tour та AZUR air Ukraine руйнують стереотипи
Туроператор ANEX Tour розширює можливості для подорожей до улюблених курортів Туреччини та Єгипту. У літній програмі 2020 року туроператор пропонує нові чартерні маршрути, що відображено на сайті компанії.
Починаючи з 24 квітня, двічі на тиждень, по вівторках та п'ятницях, ANEX Tour пропонує скористатись рейсом з Києва до аеропорту Газіпаша (GZP), що розташований у курортній Аланії. Завдяки рейсу до нового аеропорту, звичний 2-3 годинний трансфер з міжнародного аеропорту Анталії (AYT) скоротиться до 30-40 хвилин. 
Не менш приємні новини очікують на шанувальників відпочинку у Єгипті : з 01 червня , двічі на тиждень, по понеділках та четвергах, туроператором анонсована чартерна програма з Києва до курорту Ель-Аламейн, який розташований на узбережжі Середземного моря. 
Зазначимо , що обидві чартерні програми виконуватимуться на крилах афільованої з туроператором авіакомпанії AZUR air Ukraine.
Нагадаємо, що два роки тому розпочати чартерну програму з Києва до Ель-Аламейна спробував туроператор Join UP!, але у підсумку рейс не відбувся. 
ПОДІЛИТИСЯ: