07.08.2019
ANEX Tour досяг угоди щодо придбання круїзного лайнера Saga Sapphire у Saga plc
ANEX Tour досяг угоди щодо придбання круїзного лайнера Saga Sapphire у Saga plc
ANEX Tour, один з провідних туроператорів у центральній та східній Європі, розпочинає круїзний бізнес, придбавши лайнер Saga Sapphire. Голова ANEX Tour Нешет Кочкар (Neset Kockar) сказав:
"Із зміною вподобань подорожуючих ми повинні відповідно адаптувати свій туристичний продукт. Придбавши Saga Sapphire, ми зможемо створити унікальну круїзну пропозицію східного регіону Середземномор'я для наших шанованих гостей".

Нешет Кочкар заявив, що круїзний лайнер Saga Sapphire буде передано ANEX Tour в середині 2020 року, а прем'єрний вихід має відбутися з Анталії, що зробить його першим базовим портом. Він також підтвердив стратегію туроператора бути завжди першим та відповідати очікуванням клієнтів.

Найджел Бланкс (Nigel Blanks) , головний операційний директор Saga plc, зазначає:
"Завдяки своїм просторим каютам та зручним загальнодостпним зонам лайнер Saga Sapphire став надзвичайно популярним серед наших гостей протягом останніх семи років. Коли наближається час покинути наш флот , ми раді, що тепер у Saga Sapphire буде нова кар'єра та новий захоплюючий круїзний продукт від ANEX Tour ".

Saga Sapphire довжиною 200 метро та вагою 37 тис тон обслуговує приблизно 800 пасажирів , має 12 палуб та 382 каюти. Крім того, під час круїзу гості можуть насолоджуватись ресторанами, басейнами, спа-центром, торговою аркадою та багатьма іншими аттракціями.
ПОДІЛИТИСЯ: