30.05.2019
ANEX Tour анонсував далекомагістральну зимову програму
ANEX Tour анонсував далекомагістральну зимову програму
30 травня туроператор ANEX Tour анонсував польотну програму далекомагістральних рейсів, що виконуватиметься спільно з авіакомпанією AZUR air Ukraine. Торік туроператор доволі успішно дебютував у сегменті далекомагістральних чартерних програм завдяки поповненню флоту афільованої авіакомпанії широкофюзеляжними літаками Boeing 767-300ER. Протягом року кількість широкофюзеляжних літаків у флоті AZUR air Ukraine зросла до трьох, серед яких з’явився один літак із двокласовим компонуванням -- економічний та бізнес-клас. Наразі авіаперевізник очікує на ще одне поповнення - четвертий Boeing 767-300ER.
З початком зимового IATA-періоду туроператор ANEX Tour відновить тогорічні чартерні програми з Києва до Домініканської Республіки (аеропорт Ла Романа), та тайського острову Пхукет, збільшив кількість рейсів порівняно з зимовим сезоном 2018-19.
Крім того, відсьогодні на сайті туроператора анонсовані прямі рейси до Куби (курорт Варадеро) та другий напрямок у Таїланді (аеропорт Бангкок). Також з жовтня запланована польотна програма з Києва до Об’єднаних Арабських Еміратів (аеропорт Дубай).
Згідно інформації на сайті ANEX Tour, усі далекомагістральні рейси виконуватимуться на літаках 767-300ER авіакомпанії AZUR air Ukraine з частотою один раз на 11/12 днів, що вважається найзручнішим терміном для відпочинку з урахуванням перельотів на далеку відстань.


ПОДІЛИТИСЯ: