27.04.2020
ANEX Tour анонсує нові туристичні напрямки
ANEX Tour анонсує нові туристичні напрямки
Туроператор ANEX Tour вирішив додати трохи оптимізму представникам українського турбізу та оголосив про програми чартерних далекомагістральних рейсів на сезон 2020-2021 року. 
Окрім програм, що виконувались у сезоні 2019-2020, туроператор додав декілька нових чартерних напрямків, які, безумовно, потішать шанувальників океанського відпочинку.
Отже, вперше на українському ринку ANEX Tour розпочне прямі чартерні рейси до Малє (Мальдівські острови) та Канкуну (Мексика), які розпочнуться 24 та 26 грудня 2020 відповідно. Також у списку нових напрямків знов значиться Нячанг : перша спроба туроператора розпочати прямі рейси до цього в'єтнамського курорту взимку 2018 виявилася невдалою, отже  очікуємо на рестарт з 27 грудня 2020.
Серед напрямків, що вже стали звичними для клієнтів та партнерів туроператора - Домініканська республіка, Таїланд та Куба. Рейси до Ла Романи (Домінікана) заплановано з 18 серпня, до тайського острову Пхукет - з 20 жовтня, до столиці країни посмішок, Бангкоку - з 24 грудня, а до Варадеро, що на острові свободи, з 29 жовтня 2020. Крім того, з 05 липня туроператор планує відновити польотну програму до Дубай (ОАЕ).
Нагадаємо, що всі свої чартерні рейси туроператор виконує спільно з авіакомпанією AZUR air Ukraine. Завдяки наявності у флоті перевізника трьох далекомагістральних літаків Boeing 767-300 ER, авіакомпанія спроможна виконувати безпосадкові рейси на далекі відстані. Крім того, один з літаків має два класи обслуговування - бізнес та економічний.
Ціни на турпакети за вказаними рейсами вже достпупні на сайті туроператора
Раніше повідомлялась, що у зв'язку з тимчасовою зупинкою комерційних пасажирських рейсів, авіакомпанія AZUR air Ukraine розпочала виконувати вантажні перевезення на переобладнаних широкофюзеляжних літаках.       
ПОДІЛИТИСЯ: