14.07.2020
Air France у Києві : авіакомпанія виконала перший з жовтня минулого року рейс
Air France у Києві : авіакомпанія виконала перший з жовтня минулого року рейс
Фото : Юра Танчин
Французька авіакомпанія Air France після майже річної перерви відновила рейси за маршрутом Париж - Київ.

Відсьогодні національний авіаперевізник Франції відновив рейс AF1752/1753 з аеропорту Руасі ім. Шарля де Голя до Києва. О 13.30 за київським часом літак Airbus 319 здійнив посадку в столичному аеропорту "Бориспіль" у супроводі традиційної водяної веселки. Рейси між Парижем та Києвом авіакомпанія Air France виконуватиме двічі на тиждень, по вівторках та п'ятницях, а з 24 серпня додасть ще одну частоту.

Варто зазначити, що окрім Air France рейси між українською та французькою столицями двічі на тиждень, по середах на неділях виконує авіакомпанія МАУ.
Нагадаємо, що нідерландська KLM, яка входить до авіаційної групи разом з Air France, відновила свої рейси Амстердам - Київ ще наприкінці червня. Наразі авіакомпанія виконує 10 рейсів щотижня : по одному щодня, а по понеділках, середах та п'ятницях - двічі на день.
Слід зазначити, що станом на сьогодні українські пасажири з біометричними паспортами не можуть скористатись рейсами до країн - членів ЄС, в тому числі до Франції та Нідерландів через рішення Єврокомісії щодо подовження терміну закриття зовнішніх кордонів для більшості третіх країн, в тому числі й для України після 01 липня.
ПОДІЛИТИСЯ: