16.09.2019
Air Astana збільшила кількість стикувальних рейсів в Делі через Алмати
Air Astana збільшила кількість стикувальних рейсів в Делі через Алмати
Авіакомпанія «Ейр Астана», яка здійснює в Україні рейси з міжнародного аеропорту «Бориспіль», заявила про намір збільшити число доступних пасажирам стикувальних рейсів в Делі (Індія) через Алмати.
З початку вересня 2019 року частота стикувальних рейсів Алмати – Делі – Алмати авіакомпанії «Ейр Астана» збільшиться з п’яти до семи на тиждень. Авіаквитки в Алмати можна придбати на рейси з вильотом щодня. Середня тривалість стикування – 1 година 30 хв.
Також у разі вибору стикування в Алмати або Нур-Султан тривалістю понад 10 годин пасажир матиме можливість забронювати проживання у готелі вартістю від 1$ з урахуванням трансферу між аеропортом і готелем, а також сніданку.
2 вересня на сайті уряду Індії оновилася інформація про вартість туристичної візи в країну. Тепер вартість місячної візи для українців в низький туристичний сезон (з квітня по червень) складе всього 10$. Вартість аналогічної візи у високий сезон (липень – березень) – 25$.

За словами фахівців Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC) , за останні десятиліття в географії світового турпотоку відбувся перерозподіл з півночі на південь і з заходу на схід. Саме тому Індія залишається однією з популярних направлень серед українців. Країни Азії у рівній мірі популярні як у туристичному, так і у діловому відношенні: бізнес-поїздки часто стають метою подорожей українців, і у майбутньому відсоток таких поїздок буде тільки зростати.
Раніше «Ейр Астана» повідомляла про те, що норма безкоштовного зареєстрованого багажу з Києва в Делі та Пекін буде збільшена до 2 місць по 23 кг в економ-класі.
ПОДІЛИТИСЯ: