26.10.2020
Air Arabia та EL AL повертаються до Києва
Air Arabia та EL AL повертаються до Києва
Відразу дві авакомпанії - арабський лоукост Air Arabia та національний перевізник Ізраїлю відновлюють свої маршрути до Києва - про це свідчить онлайн табло міжнародного аеропорту "Бориспіль".

В ніч на понеділок маршрут між Києвом та Шарджою відновила авіакомпанія Air Arabia, яка планує виконувати рейси до української столиці чотири рази на тиждень на літаку Airbus 320. Зважаючи на те, що більшість країн Південно-Східної Азії (Шрі-Ланка, Індія) , до яких українці раніше прямували стикувальними рейсами на крилах Air Arabia, все ще закриті для іноземного туризма, авіакомпанія запропонувала зручний розклад рейсів до Шарджи для point-to-point пасажирів.

Рейс G9 261 Київ - Шарджа прибуватиме до міжнародного аеропорту Шарджа (SHJ) о 06.20 ранку, у зворотньому напрямку рейс G9 262 відправлятиметься о 18.55 за місцевим часом.

Ще одне повернення станеться у понеділок пообіді : перший після початку пандемії рейс до Києва з Тель-Авіва виконає авіакомпанія EL AL. Станом на сьогодні Ізраїль все ще закрито для відвідування іноземними туристами, отже розклад після відновлення рейсів буде скорочений у порівнянні з "доковідним" періодом. На цьому тижні авіакомпанія виконає 3 рейси - 26, 28 та 30 жовтня, а починаючи з листопада літатиме регулярно п'ять разів на тиждень, щодня, окрім п'ятниці та суботи. Рейси виконуватимуться на літаку Boeing 737-900.
 
ПОДІЛИТИСЯ: