23.04.2020
Air Arabia Abu Dhabi отримала сертифікат експлуатанта
Air Arabia Abu Dhabi отримала сертифікат експлуатанта
Air Arabia Abu Dhabi - перший столичний лоукост перевізник, 23 квітня отримав сертифікат експлуатанта, який надасть їй право виконання комерційних пасажирських рейсів з Абу-Дабі. Таким чином, Об'єднані Арабські Емірати офіційно отримали п'ятого авіаперевізника. 
Новостворена авіакомпанія продовжить консультації з авіаційною владою ОАЕ стосовно термінів початку операційної діяльності у зв'язку з тимчасовими обмеженнями на пасажирські перевезення у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу.
Нагадаємо, що авіакомпанію Air Arabia Abu Dhabi засновано столичною Etihad Airways та Air Arabia з Шарджи, вона оперуватиме за бюджетною моделью та базуватиметься у міжнародному аеропорту Абу-Дабі.
Адель Аль Алі, CEO Air Arabia Group зазначив : "Незважаючи на негативний вплив COVID-19 на світову авіаційну галузь, ми впевнені, що індустрія гідно відповість на всі випробування та стане ще міцнішою. Сьогоднішня подія зайвий раз засвідчує, що новостворена авіакомпанія Air Arabia Abu Dhabi готова розпочати свої операції щойно відкриється небо та пасажири будуть готові до авіаційниї подорожей".
Air Arabia Abu Dhabi отримала код 3L від Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) та дотримуватиметься лоукост моделі, що пропонує Air Arabia.
Нагадаємо, що вперше лоукост перевізник у регіоні Близького Сходу та Північної Африки (MENA) з'явився у 2003 році саме в ОАЕ, ім стала авіакомпанія Air Arabia.
ПОДІЛИТИСЯ: