06.04.2020
Аеропорт Стамбул святкує першу річницю Великого переїзду
Аеропорт Стамбул святкує першу річницю Великого переїзду
У важкі часи для індустрії, як зараз, важливо зконцентруватись на майбутньому та підтримати одне одного. Саме тому аеропорт Стамбул щиро дякує всім, хто був поруч протягом останнього року. Саме в цей день рік тому було завершено "Великий переїзд" з аеропорту ім. Ататюрка та новий аеропорт "Стамбул" розпочав свої операції.
"Великий переїзд" став безпрецедентною операцією в історії світової авіації : протягом менш ніж двох діб з колишнього головного аеропорту Туреччини до нової "домівки" , відстань між якими складає 45 км, було перевезено 47,300 тонн обладнання та задіяно при цьому 5000 вантажівок. В цей день рік тому о 14.00 за місцевим часом з нового аеропорту "Стамбул", що отримав міжнародний код від свого попередника (IST) , було виконано перший рейс до турецької столиці, міста Анкара. Загалом за період з 06 квітня 2019 по 31 березня 2020 аеропорт "Стамбул" надав послуги 64 082 722 пасажирам. 
Американське видання "Global Traveller" нагородило новий стамбульский аеропорт спеціальною відзнакою "За досягення" в категорії "Видатні інновації", а читачи авіаційного журналу International Airport Review назвали його кращим в номінації "Аеропорт року", що дозволило випередити сінгапурський аеропорт Чангі та лондонський Хітроу. 
"Незважаючи на той факт, що ми відзначаємо свою першу річницю з важким серцем, незабаром повернуться ті часи, коли ми знов відправлятимемо наших гостей у нові подорожі" - віздначено у зверненні аеропорт "Стамбул" до своїх партнерів та пасажирів.

Мотиваційне відео, що присвячене першій річниці "Великого переїзду" 

 
ПОДІЛИТИСЯ: