23.05.2019
Аеропорт «Київ» святкує 95-річчя та оновлює Термінал А
Аеропорт «Київ»  святкує 95-річчя та оновлює Термінал А
23 травня в аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського урочисто було відкрито новий простір Терміналу «А», який збільшив загальну площу на 9500 кв.м.
«Ми прийняли рішення розширити міжнародний термінал , щоб кияни та гості міста не стояли в чергах під час реєстрації на рейси та проходження необхідних процедур протягом пікових годин. Наша група системно реінвестує прибуток у розвиток аеропорту та лише в поточну реконструкцію нового терміналу залучила близько 630 млн. гривень. Своїм прикладом хочемо показати ефективність державно-приватного партнерства , особливо в інфраструктурних проектах міжнародного значення» , - зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.
На першому поверсі нового крила терміналу буде 13 стійок реєстрації та 9 пунктів контролю на авіаційну безпеку. На другому – 18 стійок еміграційного контролю. В новому крилі терміналу відкриється великий магазин Duty Free, кафе WOG, ресторани української та іспанської кухні, фаст-фуд корнер та декілька сувенірних крамничок.
Крім того, на площі перед Терміналом «А» збудовано новий паркінг на 135 місць, що збільшить іх загальну кількість майже на 40%.
Відкриття оновленого Терміналу «А» - це подарунок не лише киянам та пасажирам, але й самому аеропорту, адже 25 травня тут святкуватимуть 95-річний ювілей.
20 травня міжнародний аеропорт «Київ» ім.. Ігоря Сікорського обслужив мільйонного пасажира з початку 2019 року. В планах аеропорту до кінця року надати послуги не менш ніж 3 млн пасажирів.
ПОДІЛИТИСЯ: