24.09.2019
Adria Airways - третя авіакомпанія-банкрут протягом вересня
Adria Airways - третя авіакомпанія-банкрут протягом вересня
Словенський флагманський перевізник, авіакомпанія Adria Airways вніч з понеділка на вівторок анонсувала "тимчасове припинення" виконання рейсів. Протягом вівторка-середи всі рейси авіакомпанії, за виключенням маршруту Любляна - Франкфурт скасовано, щодо подальшого продовження польотів інформація відсутня.
Причиною зупинки польотів є фінансові проблеми, з якими стикнувся словеньский перевізник. Термінова спроба пошуку інвестора або отримання фінансової підтримки з боку уряду Словенії, не мали позитивного результату. 
Adria Airways оперувала на маршрутах короткої та середньої відстані, у флоті авіакомпанії знаходилось 3 літаки Airbus 319 та регіональні Bombrdier CRJ.
На тому тижні американська компанія AeroCentury розірвала контракт с Adria Airways щодо лізингу двох Airbus 319. У разі несплати боргу до кінця поточного тижня, лізинговий договір на третій літак також буде анульовано. 
Словенська Adria Airways є членом авіаційної групи Star Alliance, у жовтні 2017 розпочала виконувати прямі рейси Любляна-Київ, але за рік припинила виконання рейсів за цим маршрутом.
Нагадаємо, що протягом вересня поточного року це вже третій випадок банкрутства авіаперевізників : раніше,  6 вересня всі свої рейси відмінила французька Aigle Azur, зранку 23 вересня було скасовано всі рейси авіакомпаній, що входять до Thomas Cook Group (окрім рейсів авіакомпанії Condor). 
ПОДІЛИТИСЯ: