13.12.2020
Абу-Дабі останнім серед еміратів відкриє кордони для іноземних туристів
Абу-Дабі останнім серед еміратів відкриє кордони для іноземних туристів
Столиця Об'єднаних Арабських Еміратів - Абу-Дабі готується до відкриття кордонів для громадян з так званого "зеленого" списку - повідомляють у Департаменті культури та туризма (DCT) емірата.

Починаючи з 24 грудня, Абу-Дабі відкриє кордони та почне прийматиме туристів з країн, що увійдуть до "зеленого" списку, який буде затверджено урядом. Перелік країн, що знаходитимуться у "зеленому" списку, оновлюватимуть кожних 2 тижня в залежності від епідеміологічної ситуації , а інформація поширюватиметься по готелях.

Пасажири, що прибуватимуть до Абу-Дабі з "зелених" країн починаючи з 24 грудня мають надати підтверждення негативного ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 96 годин до перетину кордону. Також по прибуттю всі пасажири мають пройти обов'язкове повторне тестування. Пасажири, які прибуватимуть з країн поза "зеленим" списком, відбуватимуть 14-денний карантин.

Того ж дня, 24 грудня, буде скасовано наземний кордон між Абу-Дабі та Дубай. Щоб дістатись Абу-Дабі, туристи з "Covid-19 безпечних" країн мають зробити ПЛР-тест не раніше 48 годин до прибуття до столиці ОАЕ та мати негативний результат.

Нагадаємо, що Абу-Дабі є єдиним на сьогодні еміратом, що не відкрито для міжнародного туризма. Першим після локдауну було відкрито Дубай - тут іноземних туристів почали приймати ще з 7 липня.
ПОДІЛИТИСЯ: