01.06.2020
15 червня - ключ на старт !
15 червня - ключ на старт !
Прогнозована дата відновлення авіаційний рейсів в Україні не змінюється - 15 червня відкриється внутрішнє та міжнародне регулярне сполучення. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За словами міністра відкриття того чи іншого маршрута залежатиме від двох факторів : перший - країна призначення має підтвердити можливість відкриття кордонів з Україною, другий - епідеміологічна ситуація у країні призначення.
"Україна має намір відновити рейси за популярними туристичними напрямками, в тому числі до Туреччини, Греції, Кіпру та Грузії. Більш детальну інформацію щодо дат відновлення польотів за цими маршрутами повідомимо протягом тижня" - наголосив міністр Криклій. Також він додав, що поки не розглядатиметься дата відновлення рейсів з України до Іспанії та Італії у зв'язку з епідеміологічною ситуацією.
Щодо тестування на коронавірус, на думку міністра проходження експрес-теста в аеропорту значно зручніше аніж перебування на 14-денній самоізоляції. Механізм можливого тестування наразі опрацьовується.

Нагадаємо, що раніше на рівні МЗС України та Посольства Турецької Республіки було досягнуто попередніх домовленостей про початок авіаційного сполучення між країнами починаючи з 1 липня цього року

ПОДІЛИТИСЯ: