21.02.2022
Ізраїль відкриває кордони для всіх туристів, навіть невакцинованих
Ізраїль відкриває кордони для всіх туристів, навіть невакцинованих
Держава Ізраїль дозволить відвідування країни навіть невакцинованим туристам, нові правила почнуть діяти з 1 березня 2022 року - повідомляють ізраїльські інформаційні джерела.

Влада Ізраїлю ухвалила рішення відкрити кордони країни як для вакцинованих, так і для невакцинованих туристів. Нові правила набудуть чинності, починаючи з 1 березня - про це повідомив директор департаменту Мінтуризму Ізраїля Володимир Шкляр.
"З 1 березня в'їзд до Ізраїля спрощено для туристів різного віку, незалежно від статусу їх вакцинації. Відтепер аби отримати дозвіл для в'їзду достатньо зробити два ПЛР-тести : перший - не раніше 72 годин до вильоту рейсу, другий - по прибуттю в міжнародний аеропорт ім. Бен-Гуріона в Тель Авіві" - пояснив ізраїльский держслужбовець.
Тестування в аеропорту ім. Бен-Гуріона в Тель Авіві забезпечує компанія Femi. Вартість ПЛР-тесту складає : 80 шекелей (~$25) у разі попереднього замовлення на сайті, 100 шекелей (~$30) при сплаті по прибуттю карткою або 115 шекелей (~$35) при сплаті по прибуттю готівкою.

На сайті Міністерства туризму Ізраїля зазначено, що на результат тесту, який будет зроблено по прибуттю, пасажири мають очікувати у режимі самоізоляції (в готелі чи згідно зазначеної адреси) протягом 24 годин. Також повідомляється, що у разі позитивного результату ПЛР-тесту, пасажир має пройти 5-денну самоізоляцію, після закінчення терміну якої повторити тестування.
ПОДІЛИТИСЯ: