03.06.2020
З Ізраїлем доведеться зачекати
З Ізраїлем доведеться зачекати
Станом на сьогодні можливість відновлення авіасполучення між Україною та Ізраїлем не обговорюється. Про це інформує Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон.

Посол повідомив, що запропонував українському зовнішньополітичному відомству пілотний проект відновлення авіаційного сполучення. Але, нажаль, у зв'язку з невтішною статистикою в Україні щодо коронавірусу, від цього проекту довелось відмовитись. Повторно авіаційне питання винесуть на обговорення наступного місяця.
"Найближчим часом ми не бачимо перспектив повністю відкрити авіасполучення між нашими країнами"- пояснив Посол Ізраїлю в Україні.
На його думку варто зачекати поки коронавірусна статистика в Україні покращиться. Інший негативний чинник, що заважає прийняти позитивне рішення - невелика кількість тестованих із розрахунку на мільйон населення - 8,50 в Україні проти 63,33 в Ізраілі.
До початку пандемії covid-19 регулярні рейси між Україною та Ізраілем виконували три авіакомпанії : EL AL - з боку Ізраілю, МАУ та SkyUp Airlines - з боку України. Вони поєднували Тель-Авів з п'ятьма українськими містами - Києвом, Одесою, Харковом, Львовом та Запоріжжям.
Стає зрозумілим чому так важко даються перемовини щодо відновлення регулярного авіасполучення з країнами, які не надто зацікавені форсувати події щодо України.


  
ПОДІЛИТИСЯ: