09.03.2020
Ізраїль оголосив режим 14-денного карантину
Ізраїль оголосив режим 14-денного карантину
Після виявлення 39 осіб, у яких діагнозтовано коронавірус, Прем'єр міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху оголосив про введення режиму карантину для всіх, хто прибуває до Ізраїлю. Цей режим триватиме 14 днів. Рішення набуде чинності протягом 72 годин.
"Після довготривалої дискусії ми прийняли рішення про те, що будь-хто з громадян, які прибули до Ізраїлю з закордону, мають бути обов'язково ізольовані протягом 14 днів. Це важке та непопулярне рішення, але воно вкрай необхідне для запобігання поширенню коронавірусу", - написав Нетаньяху у своєму Twitter аккаунті. 
Раніше національна авіакомпанія El Al скасувала низку маршрутів до країн , де зафіксовано поширення коронавірусу COVID-19, а саме на північ Італії, до Таїланду, Китаю та Гонконгу. Починаючи з 06 березня до списку скасованих маршрутів додались Берлін, Барселона, Цюрих та Сан-Франциско, а з 8 березня - Мюнхен, Будапешт, Амстердам, Брюсель, Бухарест, Відень та Марсель. 
Крім того, було закрито пункти пропуску на кордоні Ізраїлю та Єгипту на Синайському півострові.
Окрім El Al, рейси між Україною та Ізраїлем виконують МАУ та SkyUp Airlines. Є всі підстави найближчим часом  очікувати на скасування або суттєве скорочення даних рейсів у зв'язку із запровадженням карантину з боку уряду Ізраїлю.
ПОДІЛИТИСЯ: