01.12.2021
White Label B2B & B2C Platform
ONLINEBISTRO — інноваційна система онлайн бронювання туристичних послуг, і водночас – компанія-розробник туристичних рішень для бізнесу, яка робить ставку на технології в туризмі.
ONLINEBISTRO пропонує доступ до найширшого діапазону глобального туристичного контенту, зібраного на одній платформі. Компанія підготувала низку продуктів, використання яких надає можливість швидкого старту для тих, хто робить перші кроки в туристичному бізнесі, а також для компаній, які хочуть розширити свою продуктову лінійку якісним туристичним контентом. Продукти ONLINEBISTRO можна адаптувати під різноманітні бізнес-моделі, пропонуючи гнучкість та автономію.

Платформа White Label — найправильніше рішення для того, щоб стати повноцінною ОТА (онлайн туристичною агенцією) для В2В, В2С та корпоративних клієнтів. Можлива повна індивідуалізація платформи під бренд замовника. Найкрупніші світові постачальники туристичного контенту вже інтегровані в ONLINEBISTRO, тож немає необхідності контактувати з кожним із них окремо та слідкувати за депозитами на десятках акаунтів. Немає необхідності витрачати свій час та фінанси на розробку, численні інтеграції та підтримку — постачальники ONLINEBISTRO забезпечать клієнта найкращими пропозиціями.
White Label — це:
• Готова платформа за 1 тиждень
• 100% онлайн
• Індивідуалізація під ваш бренд
• Автоматична виписка квитків
• Автоматичні відміна та скасування
• Ціни нетто від 550+ надійних постачальників
• Зручний Back Office
• B2B та B2C налаштування
• Онлайн-підтримка по замовленнях 24/7

Для кого створено White Label
White Label — чудове рішення для OTA (Онлайн туристичних агенцій), Центрів бронювання, Франчайзингових мереж, Соло агенцій, TMC (Travel Management Companies), Бізнес Тревел та Туроператорів. Компанія гарантує високий рівень якості надання послуг та вигідні ціни без посередників.
Розробка надає можливість клієнту протягом одного тижня отримати свою систему бронювання з власним дизайном під своїм брендом на власному домені. Не потрібно витрачати час та кошти на розробку системи, постійно слідкувати за трендами тревел індустрії, тримати великий штат програмістів, підтримувати сервери, підключати нових постачальників та відправляти їм депозитні кошти на рахунки. Всього одна платформа, один депозит, та більше ніж 550 світових постачальників туристичних послуг. Це все ви отримаєте протягом семи днів!

White Label дає можливість працювати як з туристом так і В2В клієнтом. Для того щоб клієнт міг купити на вашій платформі туристичну послугу вам потрібно поставити націнку на кожну з послуг, що знаходиться в Back Office, підключити платіжне рішення та додати договір публічної оферти. Всі послуги в системі на 100% підтвердженні, тому після придбання послуги клієнт гарантовано отримує документ, що підтверджує придбання послуги. Також для роботи з В2С клієнтами в системі є Партнерська програма, за допомогою якої ви можете підключити будь-яку кількість модулів на будь-які інтернет портали з високим трафіком.

White Label ONLINEBISTRO дає можливість працювати з В2В партнерами, такими як Туристичні агенції (як Соло так і Мережевими), OTA (Онлайн тур агенціями), Туроператорами, ТМС та Бізнес тревел. Для кожного клієнта White Label дає можливість створити групу клієнтів, налаштувати націнки, аккаунт менеджера, аналітику та багато іншого. Агент проходить на вашому сайті реєстрацію, і після вашого підтвердження отримує доступ до Back Office, де він може бронювати зі своєю націнкою, спілкуватися з вами щодо кожного замовлення, видавати документи клієнту з власним дизайном ваучеру тощо.

Back Office
У своєму Back Office ви можете створити веб-сторінки для свого веб-сайту, встановити розмітку в налаштуваннях цін, додати більше однієї валюти, визначити різні способи оплати, розділити покупців на різні групи та визначити різні умови для кожної, створити дизайн ваучера, надати всім членам вашої команди доступ до системи та визначити різний рівень доступу для кожного з них, стежити за SEO, аналізувати весь бізнес за день, тиждень, місяць та рік, давати бонуси для успішного бронювання відстежувати всі свої фінанси та навіть більше.

Доступні послуги
На даний момент в ONLINEBISTRO можна забронювати такі послуги.
Авіаквитки — понад 110 IATA POS, що дає можливість пошуку оптимальних тарифів на рейси регулярних авіакомпаній, що застосовуються в різних країнах. Найпопулярніші ринки — це США, Туреччина, Німеччина, Росія і Китай. Крім регулярних рейсів, в системі представлені продукт Travelfusion — найбільшого провайдера даних лоукост-перевізників, чартерні перевезення по Україні, Європі та СНГ від авіакомпаній Condor, Sun Express, TUIfly...
Готелі — користувачі можуть скористатися можливостями 60+ найбільших світових постачальників послуг розміщення. Серед партнерів ONLINEBISTRO — Expedia, Hotelbeds, WebBeds, Agoda, W2M, Goglobal, Tourico, Travco, Restel в портфелі яких понад 1 000 000 Готелів на моментальному підтвердженні зі зручними фільтрами (за ціною, назвою, харчуванням, номером, локацією, зірковістю, гугл-картою з радіусом пошуку готелів).
Динамічне пакетування — ця технологія дозволяє покупцям отримувати індивідуальні туристичні пакети, що складаються з різних туристичних послуг, включаючи готелі, авіарейси, прокат автомобілів та інше.
Круїзи — любителям круїзного відпочинку пропонується продукт 18 круїзних компаній, в тому числі A-ROSA, Carnival Cruise Line, Celestyal Cruises, Costa Cruise, P&O Cruises, Princess Cruises, Pullmantur Cruises та інших. Система надає користувачеві сторінки контенту, які допоможуть проаналізувати всі варіанти круїзних поїздок і прийняти оптимальне рішення.
Трансфери — групові та індивідуальні, по всьому світу, від постачальника HoppaGo.
Прокат автомобілів — в 160 країнах від лідерів світових прокатних компаній Alamo, Avis Budget Group, Cartrawler, Europcar, Hertz, Rentalcars.
Потяг — у системі, представлені 105 залізничних операторів з 24 країн. Зокрема таких залізничних компаній, як Trenitalia, Renfe, Eurostar, VIA Rail, China Railway та інших. Даний онлайн-сервіс покликаний не тільки максимально спростити організацію подорожі, але і зробити її максимально вигідною з точки зору фінансових витрат.
Автобус — співпраця з всесвітньо відомим перевізником Flixbus дозволяє користувачам ONLINEBISTRO придбати квитки на рейси Європою в декілька кліків. Мапа маршрутів покриває 27 країн Європи та 1400 пунктів призначення. Автобуси компанії здійснюють до 250 тис. рейсів щодня.
Активіті — спеціалізований продаж турів та атракціонів. Ми працюємо в 300+ напрямках і маємо більше 10000 турів. Ми продаємо досвід подорожей. Тисячі з них у понад 300 напрямках по всьому світу (а наш портфель зростає з кожним днем).
Пороми — цей сервіс допоможе вам знайти квитки на пором на найкращий для вас маршрут, порівнявши понад 3500 поромних маршрутів по всьому світу. Маючи на вибір понад 350 поромних операторів, ми можемо допомогти вам знайти ідеальний маршрут для вас за найнижчою ціною.

Якщо ви зацікавлені у придбанні White Label платформи — надішліть запит в компанію ONLINEBISTRO за цим посиланням 
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Технології
Технології
13.11.2021
ONLINEBISTRO Hotel Extranet System - сучасні рішення для об’єктів розміщення та DMC
Ведення бізнесу онлайн - це вже давно не новинка, а скоріше, вимога сучасного динамічного світу. Одним із напрямків роботи
Технології
23.03.2020
ONLINE4BUSINESS : ІТ-рішення для бізнес тревел
Онлайн туристичні агенції (ОТА) продовжують робити величезні інвестиції в розвиток своїх рішень та маркетинг.