24.03.2019
ВЧИТИСЯ НА МАЛЬТІ ВІДПОЧИВАЮЧИ
Без володіння англійською сьогодні геть складно, і не тільки під час подорожі. Знання міжнародної мови відкриває двері та допомагає підніматися кар’єрними сходами. На Мальті працює більше п’ятдесяти мовних шкіл - за різноманітними освітніми методиками оволодіння англійською. До того ж ефект навчання посилюється цілковито англомовним оточенням.
Чому саме Мальта? Варіантів відповідей на це запитання досить багато. Передусім це британська «спадщина» - протягом 160 років Мальта була колонією Великої Британії, отже англійська тут - друга офіційна мова, рідна для більшості місцевих мешканців. Мальтійці вивчають англійську з шкільного віку та вільно спілкуються між собою і з гостями острова. Більш того, Мальта успадкувала британську освітню систему та стандарти навчання - викладачі мовних шкіл мають дипломи англійських «вишів».
На відміну від мовних шкіл Британії та США, на Мальті прийнятні ціні на навчання, а якість підтверджена ліцензіями. Всі мовні школи на Мальті обов'язково ліцензовані Міністерством освіти країни, а видача ліцензії відбувається лише за відповідності суворим критеріям.
Зазвичай термін навчання на мовних курсах не перевищує трьох місяців. Отже, українські абітурієнти зможуть скористатись перевагами безвізового режиму, адже Мальта входить до ЄС.
До всіх перелічених переваг навчання на Мальті додається ще одна, досить суттєва. Тут тепло весь рік, а море та пляж після занять - чи це не щастя для студента? Крім того, під час навчання можна скористатися нагодою та дослідити весь архіпелаг, познайомитись зі студентами з інших країн та отримати неоціненний досвід спілкування, що допоможе у подальшому житті.
ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ: ВІД ОНУКА ДО ДІДУСЯ
Усі ліцензовані мовні школи Мальти пропонують великий вибір загальних, практичних та спеціалізованих програм вивчення англійської. До речі, тут можуть вчитися всі бажаючи - немає обмежень ні за віком, ні за рівнем знань. Зазвичай у мовних школах існують дитячі, юнацькі групи, є навіть для таких, кому за 60. Залежно від рівня підготовки та володіння англійською - початковий, середній або високий - пропонується відповідна програма. За бажанням учні можуть обрати індивідуальне навчання чи невеличкі групи до 12 осіб, а також тривалість курсу - від інтенсивного, що передбачає 50 годин на тиждень, до спокійного та поступового оволодіння мовою протягом року. Розпочати заняття можна будь-коли, щодо курсів на період шкільних канікул, то вони здебільшого працюють із червня по вересень.

Обираючи ту чи іншу мовну школу, учні мають визначитися щодо своїх очікувань від навчання. Комусь достатньо базового знайомства з англійською, хтось має на меті практику спілкування, вдосконалення свого рівня володіння мовою або засвоєння професійних мовних навичок. Діти шкільного віку, а точніше їх батьки, переважно цікавляться «Загальним курсом англійської», який допомагає наростити «м’язи вільного спілкування», навчитися писати та говорити. Майбутні студенти здебільшого обирають академічний рівень навчання, аби в подальшому скористатись отриманими знаннями для вступу до престижних навчальних закладів, де викладають англійською.
Мовні курси на Мальті від самого початку навчання концентрують увагу на програмах, що відповідатимуть профілю майбутньої освіти: медицина, туризм та готельний бізнес, бухгалтерській облік, маркетинг тощо. Для бізнесменів стануть у нагоді програми «Ділова англійська», «Фінанси», «Економіка», «Страхування», котрі сприятимуть співпраці з іноземними партнерами, що володіють англійською.
По закінченні мовних курсів студенти отримують сертифікати, які визнаються більшістю університетів світу. Бажаючі отримати сертифікати міжнародного зразка можуть підготуватись до іспитів Кембриджського університету -- IELTS/Cambrige, First Certificate Examination (FCE), Advanced Certificate Examination (ACE), Proficiency Certificate Examination (CPE), CELTA (International Certificate in English Language Training to Adults) та TOEFL (Teaching of English as a Foreign Language).
Усі без винятку мовні школи на Мальті та Гозо мають державні ліцензії Міністерства освіти, а деякі з них є членами незалежної професійної Федерації організацій з навчання англійської мови (FELTOM). Основна мета Федерації -- розробка стандартів навчання для мовних центрів, тож її члени мають регулярно підтверджувати свою відповідність цим стандартам.
НАВЧАННЯ ТА СВІТ ПОДОРОЖЕЙ
Напевно, переважна більшість батьків бажають своїм дітям цікавих канікул, що принесуть не тільки позитивні емоції, а й користь. Практично всі мовні школи на Мальті пропонують пізнавально-освітні програми, які мають зацікавити маленьких мандрівників. Мовні літні табори на Мальті об’єднують дітей із багатьох країн світу. Окрім навчального процесу, до програми перебування включені різноманітні культурні заходи, поєднані з відпочинком на узбережжі Середземного моря.

Для наймолодших учнів, віком 5-6 років, що вирішили оволодіти англійською, пропонуються сімейні навчальні програми. За такою програмою дітлахи зазвичай мешкають разом із батьками, котрі також можуть долучитися до мовного курсу або відпочивати чи відвідувати екскурсії разом із дітьми у вільний від навчання час.
Стосовно дітей від 7 до 17 років, вони під час навчання за літньою мовною програмою мешкають у кампусі під наглядом викладачів, які не тільки професійно навчають англійської, але й розуміються на виховній роботі та легко знаходять спільну мову з підлітками.
У вільний від навчання час для дітей цієї вікової категорії мовні школи пропонують екскурсії островом, морські прогулянки, пляжні вечірки та барбекю. Та найголовніше, що перебування дітей на Мальті - це безпечно. І справа не тільки в постійному піклуванні викладачів мовних курсів. Дружня атмосфера на острові створює відчуття повної безпеки та комфорту, що сприяє задоволенню від навчання та відпочинку.
Нудьгувати на Мальті зась, адже навкруги безліч розваг. У вихідні дні студенти досліджують старовинні міста та фортеці, поринаючи в багатовікову історію та культуру Мальти. А в нічний час молодь витанцьовує на вечірках та в клубах Пачевіллю. Тим, хто надає перевагу активному відпочинку, Мальта пропонує дайвінг та їзду верхи. Щодо пляжів та теплого моря - це обов’язковий пункт «порядку денного» та заслужена винагорода для всіх, хто корпався цілий день у підручниках. Погодьтеся, вивчати англійську подорожуючи Мальтою -- суцільне задоволення!
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ірина САВИНА
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Tourstyle
Tourstyle
24.09.2020
ПОДОРОЖ У КАЗКУ: МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ У ТАЇЛАНДІ
Багато років Таїланд залишається однією з найулюбленіших дестинацій для весільних подорожей та романтичних відпусток, адже тут є
Tourstyle
19.09.2020
ТУРИЗМ У ФОРМАТІ «ФІТНЕС»
Досить новий формат - фітнес-туризм - поступово набирає обертів. Особливо після популярних телевізійних проектів на кшталт
Tourstyle
10.04.2020
ТОНКОЩІ ПОЛЬСЬКОГО ВЕЛИКОДНЯ
Воскресіння Христове - не тільки одне з найважливіших свят у християнстві. В 2020 році воно випадає на 12 квітня у католиків та на
Tourstyle
08.01.2020
ПОДОРОЖІ 2020 - ДЕСТИНАЦІЇ, СТИЛІ, КОНЦЕПЦІЇ
На початку нового десятиріччя індустрія подорожей має не лише запропонувати нові напрямки та маршрути, а ще й вдовольнити