04.05.2019
ПЕРШИЙ A321NEO LONG RANGE ДЛЯ AIR ARABIA
Авіакомпанія Air Arabia - перший та найбільший лоукост-перевізник на Близькому Сході та в Північній Африці - отримала свій перший Airbus A321neo Long Range. Літак прибув до міжнародного аеропорту Шарджа безпосередньо з заводу-виробника в Гамбурзі.
Air Arabia є першою авіакомпанією на Близькому Сході, що почне експлуатувати літаки серії A321neo Long Range. Щодо прибуття зазначеного літака, він стане першим із шести замовлених повітряних судів цієї модифікації, що приєднаються до флоту Air Arabia, який налічує 53 літаки Airbus 320.
Варто зазначити, що сьогодні флот авіакомпанії обслуговує понад 155 маршрутів із своїх чотирьох хабів у Шарджі та Рас-Аль-Хаймі (ОАЕ), Касабланці (Марокко) та Олександрії (Єгипет). Поповнення флоту літаками Airbus 321neo LR дозволить Air Arabia не тільки зміцнити свої позиції на існуючих маршрутах та істотно збільшити обсяг пасажирських перевезень, але й розпочати експансію на нові середньомагістральні маршрути.
Адель Аль Алі, CEO Air Arabia, зазначив: «Ми раді вітати перший A321neo LR у нашому авіаційному парку, що є черговою віхою розвитку перевізника. Залучення нового для нас типу літака дозволить Air Arabia відкривати нові напрямки, зберігаючи при цьому лояльність до нашої лоукост-моделі. Ми з нетерпінням чекаємо на отримання решти літаків A321neo, що має відбутися протягом 2019 року, оскільки продовжуємо пропонувати нашим клієнтам відмінний за якістю продукт, а також спонукаємо їх до вивчення нових країн та маршрутів».

Новий A321neoLR Air Arabia оснащено сучасними двигунами CFM LEAP-1A, салон економічного класу вміщує 215 пасажирів та пропонує фірмовий дизайн інтер'єру, який було затверджено в рамках нового бренда Air Arabia, репрезентованого в жовтні минулого року.
Айдентика нового бренду базується на творчій ідеї «сучасних кочівників», що відображає позиціонування Air Arabia як авіакомпанії, більша частина пасажирів якої - це молоді підприємливі люди, а також ті, хто впродовж своєї подорожі готовий до нових відкриттів та досвіду. Зазнав еволюційних змін і логотип Air Arabia - він став більш сучасним та універсальним, але зберіг головні цінності авіакомпанії та свій головний символ - чайку. Хоча в оновленій версії їй подовжили розмах крил, що символізує зростання та перспективи перевізника.
Слід додати, що новий салон A321neo обладнаний сидіннями нового покоління, що гарантує пасажирам додатковий комфорт, при цьому збережений «фірмовий» великий крок поміж рядами сидінь, який є «візитівкою» літаків Air Arabia.
При розробці нового A321neoLR авіаконцерн Airbus спирався на успішний досвід попередньої моделі A321neo та додатково забезпечив найширшу відстань між крайніми сидіннями, ніж у будь-якому іншому вузькофюзеляжному літакові. Цей фактор також надає додаткові можливості перевізникам, які експлуатуватимуть дану модель: вони зможуть планувати операції на більш дальніх маршрутах, чого не могли робити раніше.
Так, Air Arabia вже анонсувала з початку липня новий маршрут Airbus 321 neo LR, що з’єднає Шарджу зі столицею Малайзії містом Куала-Лумпур. Щоденний рейс, який триватиме сім годин, стане першим подібним маршрутом, виконаним лоукост-перевізниками регіону.
Адель Аль Алі так прокоментував цю визначну подію: «Ми раді додати Куала-Лумпур до нашої глобальної мережі з більш ніж 155 місць призначення. Це гарне місто є величезним доповненням до мережі Air Arabia, і ми впевнені, що це сприятиме подальшому зростанню туризму та торговельних зв'язків між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Малайзією. Ми з нетерпінням чекаємо початку нових польотів, які нададуть нашим клієнтам можливість скористатися вигідною ціною для подорожей між нашими двома країнами.
Малайзійська столиця - це симбіоз усього, що може запропонувати мандрівникові Азія, в одному місті, адже Куала-Лумпур сьогодні є сучасним мегаполісом, де домінують найвищі хмарочоси в Південно-Східній Азії, вражаюча культурна різноманітність, незліченні закусочні та видатні пам'ятники».
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Авіаперевезення
Авіаперевезення
11.12.2019
ВІД ARAB AIR ДО DUBAI AIRSHOW
Найперше Dubai Airshow відбулось у 1986 році як регіональна подія в авіаційній індустрії Близького Сходу під назвою «Arab Air».
Авіаперевезення
08.12.2019
ПРО АЕРОПОРТ-ХАБ ТА ЧИ ПОТРІБЕН ВІН УКРАЇНІ
У авіакомпанії МАУ, яка цього наприкінці листопада відсвяткувала 27 років своєї діяльності, не найкращі часи.У той же час МАУ є
Авіаперевезення
12.11.2019
ЖОВТЕНЬ АВІАЦІЙНИЙ
Другий осінній місяць видався напрочуд багатим на авіаційні події в Україні та світі. Недарма в ньому на добу більше, аніж у двох
Авіаперевезення
04.11.2019
АЕРОПОРТ «СТАМБУЛ» СВЯТКУЄ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ
Один із найбільших інфраструктурних проектів глобального масштабу, аеропорт «Стамбул» було урочисто відкрито для мільйонів