13.11.2021
ONLINEBISTRO Hotel Extranet System - сучасні рішення для об’єктів розміщення та DMC
Ведення бізнесу онлайн - це вже давно не новинка, а скоріше, вимога сучасного динамічного світу. Одним із напрямків роботи ONLINEBISTRO Travel Solutions є розробка сучасних технологічних рішень для туристичної галузі. Нещодавно компанія завершила основний об’єм робіт над новим продуктом.

ONLINEBISTRO Hotel Extranet System - готове рішення для управління готельним бізнесом для професіоналів сфери гостинності. Ми пропонуємо власний сучасний веб-портал із системою пошуку та бронювання, підключенням мультивалютних карток для безпечних розрахунків у мережі інтернет із системою 3D-Secure. Система Extranet дозволяє завантажувати власні готелі та керувати їх даними: контентом, тарифами, спецумовами, квотами номерів, правилами тощо. Система Extranet допомагає гравцям туристичного ринку підключати ціни в режимі реального часу на готелі, вілли, апартаменти і хостели та автоматично оновлювати їх для всіх можливих каналів продажу без додаткових зусиль.

Керуйте своїм готелем за допомогою ONLINEBISTRO Hotel Extranet System.
Сучасна веб-система.
Підключення до власної платформи В2В або В2С.
Підключення за допомогою інтеграції API, кожен із різними тарифами (нетто або з націнками).
Багатомовний інтерфейс та мультивалютність.
Класифікація продукту: готелі, вілли, апартаменти, хостели.
Опис, фотографії, інша інформація.
Управління бронюванням (підтвердження, скасування, очікування).
Управління квотами номерів.
Управління ролями користувача. Налаштуйте права та обмеження окремо для кожного користувача.
Чому варто обрати ONLINEBISTRO Hotel Extranet System?

Екстранет є дуже важливою частиною центральної системи бронювання готелів і найбільш широко використовується туристичними компаніями по всьому світу для завантаження своїх готелів-партнерів та надання їм доступу до системи екстранет, щоб партнер міг додати актуальну інформацію про номери та їх наявність, цінові пропозиції, спеціальні пропозиції та обмеження, політику скасування тощо.

За допомогою цієї системи ви зможете без зайвих зусиль керувати наявністю номерів, вказувати мінімальний термін перебування. Це підвищить рентабельність, зменшить похибку та зміцнить лояльність клієнтів. Окрім цього, ми допомагаємо вам налагодити та підтримувати позитивні стосунки з вашими потенційними клієнтами.

Система пропонує збільшити кількість бронювань, надавши вам можливість забронювати певну кількість номерів в останній момент. Готельєри можуть легко керувати своїми квотами в центральній системі бронювання. Керівники готелів використовують цей інструмент для управління своїми онлайн-продажами та маркетингом. Екстранет також пропонує аналітичний інструментарій з можливістю формування різноманітних звітів.

Окрім цього, ONLINEBISTRO Hotel Extranet System може бути корисною для DMC, в яких немає власної технологічної платформи, але є багаторічний досвід і бажання розвиватися та масштабуватися. На сучасному конкурентному ринку DMC варто почати використовувати власні туристичні продукти разом із динамічним ціноутворенням. В епоху онлайн-технологій та цифрових рішень DMC-компанії все більше покладаються на програмне забезпечення, призначене для управління їх бізнесом та підвищення продуктивності. Програмне забезпечення для DMC активізує бізнес-операції та фінансові результати, надаючи комплексне цифрове рішення для управління, відстеження та сталого розвитку бізнесу.

ONLINEBISTRO пропонує корпоративну програмну систему, призначену для DMC. Найсучасніше програмне забезпечення для керування подорожами полегшує ділові операції. Упорядкуйте всю свою ділову діяльність, починаючи з бухгалтерського обліку, аналітики та звітності, управління логістикою, механізмів бронювання, CRM тощо. Завантажуйте найскладніші контракти та керуйте всіма логістичними операціями, включаючи бронювання готелів, трансфери, тури та заходи. DMC можуть включати до складу своїх платформ стільки Channel Manager, скільки вони хочуть. DMC можуть продавати свої туристичні продукти та застосовувати цінові правила, щоб контролювати свої промоції та розповсюдження контенту.
У нас є широкий вибір інструментів, які адаптуються до вашої моделі бізнесу.

ONLINEBISTRO Hotel Extranet для DMC - це:
доступ до динамічного інвентарю для створення складних пакетних турів з інтегрованими послугами;
гарантія швидких результатів пошуку і миттєве підтвердження наявності;
підключення до Екстранет для прямих постачальників та за допомогою XML з Channel Manager;
підключення за допомогою XML до глобальних постачальників та GDS для отримання динамічного контенту: готелів, авіаквитків, трансферів, турів, оренди автомобілів тощо;
поширення контенту за допомогою систем резервування чи афілійованих компаній B2B або B2C (B2B2B/B2B2C);
встановлення бізнес-правил та точних цінових та платіжних правил.
Якщо вам необхідна система Екстранет, що допомагає автоматизувати бізнес-процеси, передавати майданчикам продажів інформацію про ціни та номери та отримувати більше онлайн-бронювань - чекаємо на ваші запити на електронну адресу enquiry@onlinebistro.ua.
Будемо раді співпраці.
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Інга ДАРАБАН
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Технології
Технології
01.12.2021
White Label B2B & B2C Platform
ONLINEBISTRO — інноваційна система онлайн бронювання туристичних послуг, і водночас – компанія-розробник туристичних рішень для
Технології
23.03.2020
ONLINE4BUSINESS : ІТ-рішення для бізнес тревел
Онлайн туристичні агенції (ОТА) продовжують робити величезні інвестиції в розвиток своїх рішень та маркетинг.