02.09.2019
НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВІАМАРШРУТИ СВІТУ
OAG Aviation Worldwide Limited, одна з найстаріших та найвідоміших у світі компаній стосовно дослідження туристичної та авіаційної галузі та надання цифрової інформації авіакомпаніям, аеропортам та причетним до авіапослуг сервісним підприємствам, склала черговий рейтинг найзатребуваніших авіаційних маршрутів по всьому світові.
В опублікованій OAG доповіді за період березень 2018 - лютий 2019 визначено 20 найпопулярніших міжнародних рейсів та стільки ж внутрішніх, що виконуються з найбільшою частотою, ніж будь-які інші.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ
● 15 з 20 маршрутів рейтингу виконуються в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, у кластері навколо головних аеропортів - хабів (Сінгапур, Гонконг, Куала-Лумпур та Бангкок).
● Найбільш популярним маршрутом у світі визнано рейс Сінгапур-Куала-Лумпур із частотою більше ніж 30 тис. рейсів на рік. Їх виконали 8 авіакомпаній, у середньому по 82 рейси на день.
● Найвища конкуренція серед авіакомпаній -- на Азійському континенті: на кожному маршруті, що потрапив до рейтингу, оперують у середньому 7 авіакомпаній, тоді як у США та Європі цей показник не перевищує трьох авіаперевізників.
● Найпопулярнішим міжнародним маршрутом за межами Азії є рейс з Нью-Йорка (La Guardia Airport) до Торонт. Він посідає лише 8-му сходинку рейтингу та виконується найменшою кількістю конкуруючих авіакомпаній - трьома.

ВНУТРІШНІ РЕЙСИ
● Найпопулярнішим серед рейсів у межах однієї країни визнано маршрут Чеду - Сеул Кімпхо у Південній Кореї. Протягом року 7 авіакомпаній виконали близько 80 тис. рейсів за цим маршрутом, тобто більше 200 щодня.
● Другим за популярністю став австралійський маршрут Мельбурн-Сідней із середньою частотою 148 рейсів на день.
● Загалом у світі визначено 15 внутрішніх маршрутів, що за частотою виконання протягом року перевищують будь-який найпопулярніший міжнародний рейс.
● ТОП-20 внутрішніх рейсів виконуються у 13 країнах світу, на усіх континентах, окрім Європи. Індонезія представлена у рейтингу трьома маршрутами, по два найпопулярніших маршрути належать Китаю, Австралії, Індії, Японії та Сполученим Штатам.
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Авіаперевезення
Авіаперевезення
14.06.2020
УКРАЇНСЬКЕ НЕБО ВІДКРИВАЄТЬСЯ....ДЕ ВСІ ?
Завтра в Україні офіційно відновлюється регулярне міжнародне авіаційне сполучення, яке було призупинено 17 березня у зв’язку з
Авіаперевезення
15.02.2020
ВНУТРІШНІ РЕЙСИ: ПРОБЛЕМИ ТА МОЖЛИВОСТІ
В Україні є така традиція: кожен новий міністр, що опікується транспортом, перш за все прагне значно збільшити внутрішній
Авіаперевезення
18.12.2019
ВАЖЛИВІ ДРУГОРЯДНІ АЕРОПОРТИ
Мережа маршрутів лоукост-перевізників, що оперують в Україні, стрімко розвивається. Разом із нею на мапі наших повітряних
Авіаперевезення
11.12.2019
ВІД ARAB AIR ДО DUBAI AIRSHOW
Найперше Dubai Airshow відбулось у 1986 році як регіональна подія в авіаційній індустрії Близького Сходу під назвою «Arab Air».