02.09.2019
НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВІАМАРШРУТИ СВІТУ
OAG Aviation Worldwide Limited, одна з найстаріших та найвідоміших у світі компаній стосовно дослідження туристичної та авіаційної галузі та надання цифрової інформації авіакомпаніям, аеропортам та причетним до авіапослуг сервісним підприємствам, склала черговий рейтинг найзатребуваніших авіаційних маршрутів по всьому світові.
В опублікованій OAG доповіді за період березень 2018 - лютий 2019 визначено 20 найпопулярніших міжнародних рейсів та стільки ж внутрішніх, що виконуються з найбільшою частотою, ніж будь-які інші.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ
● 15 з 20 маршрутів рейтингу виконуються в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, у кластері навколо головних аеропортів - хабів (Сінгапур, Гонконг, Куала-Лумпур та Бангкок).
● Найбільш популярним маршрутом у світі визнано рейс Сінгапур-Куала-Лумпур із частотою більше ніж 30 тис. рейсів на рік. Їх виконали 8 авіакомпаній, у середньому по 82 рейси на день.
● Найвища конкуренція серед авіакомпаній -- на Азійському континенті: на кожному маршруті, що потрапив до рейтингу, оперують у середньому 7 авіакомпаній, тоді як у США та Європі цей показник не перевищує трьох авіаперевізників.
● Найпопулярнішим міжнародним маршрутом за межами Азії є рейс з Нью-Йорка (La Guardia Airport) до Торонт. Він посідає лише 8-му сходинку рейтингу та виконується найменшою кількістю конкуруючих авіакомпаній - трьома.

ВНУТРІШНІ РЕЙСИ
● Найпопулярнішим серед рейсів у межах однієї країни визнано маршрут Чеду - Сеул Кімпхо у Південній Кореї. Протягом року 7 авіакомпаній виконали близько 80 тис. рейсів за цим маршрутом, тобто більше 200 щодня.
● Другим за популярністю став австралійський маршрут Мельбурн-Сідней із середньою частотою 148 рейсів на день.
● Загалом у світі визначено 15 внутрішніх маршрутів, що за частотою виконання протягом року перевищують будь-який найпопулярніший міжнародний рейс.
● ТОП-20 внутрішніх рейсів виконуються у 13 країнах світу, на усіх континентах, окрім Європи. Індонезія представлена у рейтингу трьома маршрутами, по два найпопулярніших маршрути належать Китаю, Австралії, Індії, Японії та Сполученим Штатам.
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Авіаперевезення
Авіаперевезення
12.11.2019
ЖОВТЕНЬ АВІАЦІЙНИЙ
Другий осінній місяць видався напрочуд багатим на авіаційні події в Україні та світі. Недарма в ньому на добу більше, аніж у двох
Авіаперевезення
04.11.2019
АЕРОПОРТ «СТАМБУЛ» СВЯТКУЄ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ
Один із найбільших інфраструктурних проектів глобального масштабу, аеропорт «Стамбул» було урочисто відкрито для мільйонів
Авіаперевезення
14.10.2019
КАЛЕЙДОСКОП ВРАЖЕНЬ ІЗ TURKISH AIRLINES
Флагманський турецький авіаперевізник, який торік відзначив 25-річний ювілей своєї присутності в українському небі, має найширшу
Авіаперевезення
18.09.2019
МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ХАМАД – НОВИЙ ТОП-ХАБ БЛИЗЬКОГО СХОДУ
Наприкінці серпня 2017 року до Міжнародного аеропорту Бориспіль вперше завітала п’ятизіркова авіакомпанія з Близького Сходу Qatar