02.09.2019
НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВІАМАРШРУТИ СВІТУ
OAG Aviation Worldwide Limited, одна з найстаріших та найвідоміших у світі компаній стосовно дослідження туристичної та авіаційної галузі та надання цифрової інформації авіакомпаніям, аеропортам та причетним до авіапослуг сервісним підприємствам, склала черговий рейтинг найзатребуваніших авіаційних маршрутів по всьому світові.
В опублікованій OAG доповіді за період березень 2018 - лютий 2019 визначено 20 найпопулярніших міжнародних рейсів та стільки ж внутрішніх, що виконуються з найбільшою частотою, ніж будь-які інші.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ
● 15 з 20 маршрутів рейтингу виконуються в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, у кластері навколо головних аеропортів - хабів (Сінгапур, Гонконг, Куала-Лумпур та Бангкок).
● Найбільш популярним маршрутом у світі визнано рейс Сінгапур-Куала-Лумпур із частотою більше ніж 30 тис. рейсів на рік. Їх виконали 8 авіакомпаній, у середньому по 82 рейси на день.
● Найвища конкуренція серед авіакомпаній -- на Азійському континенті: на кожному маршруті, що потрапив до рейтингу, оперують у середньому 7 авіакомпаній, тоді як у США та Європі цей показник не перевищує трьох авіаперевізників.
● Найпопулярнішим міжнародним маршрутом за межами Азії є рейс з Нью-Йорка (La Guardia Airport) до Торонт. Він посідає лише 8-му сходинку рейтингу та виконується найменшою кількістю конкуруючих авіакомпаній - трьома.

ВНУТРІШНІ РЕЙСИ
● Найпопулярнішим серед рейсів у межах однієї країни визнано маршрут Чеду - Сеул Кімпхо у Південній Кореї. Протягом року 7 авіакомпаній виконали близько 80 тис. рейсів за цим маршрутом, тобто більше 200 щодня.
● Другим за популярністю став австралійський маршрут Мельбурн-Сідней із середньою частотою 148 рейсів на день.
● Загалом у світі визначено 15 внутрішніх маршрутів, що за частотою виконання протягом року перевищують будь-який найпопулярніший міжнародний рейс.
● ТОП-20 внутрішніх рейсів виконуються у 13 країнах світу, на усіх континентах, окрім Європи. Індонезія представлена у рейтингу трьома маршрутами, по два найпопулярніших маршрути належать Китаю, Австралії, Індії, Японії та Сполученим Штатам.
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Авіаперевезення
Авіаперевезення
18.09.2019
МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ХАМАД – НОВИЙ ТОП-ХАБ БЛИЗЬКОГО СХОДУ
Наприкінці серпня 2017 року до Міжнародного аеропорту Бориспіль вперше завітала п’ятизіркова авіакомпанія з Близького Сходу Qatar
Авіаперевезення
13.09.2019
ПІДРІЗАНІ КРИЛА: ЯК АВІАКОМПАНІЇ РЯТУЮТЬ ПРИЗЕМЛЕНІ 737MAX
Близько 400 літаків Boeing 737MAX залишаються на землі майже півроку, з березня 2019-го, через заборону польотів цієї серії
Авіаперевезення
25.08.2019
AIRBUS 380: ЗАВЕРШЕННЯ ЕПОХИ SUPER JUMBO?
Казкова технологічна історія, яка розпочалась у січні 2005 року та коштувала консорціуму Airbus близько 12 млрд. євро, поступово
Авіаперевезення
03.07.2019
AIRBUS 50 РОКІВ: НАДЗВИЧАЙНА ЕВОЛЮЦІЯ ЛІТАКОБУДУВАННЯ
П'ять десятиліть праці та досвіду перетворили Airbus з нішевого гравця на глобального «монстра» авіабудування. Як показала