25.12.2020
Медичний туризм в Туреччині
В умовах глобальної пандемії Covid-19 туристична галузь продовжує шукати шляхи подолання кризи, пов'язаної із закриттям багатьох ключових міжнародних туристичних напрямків. Один із варіантів розвитку туризму в новій реальності - розширення співпраці з доступними для подорожей країнами.
Для українського туристичного сектора таким стратегічним партнером є Туреччина. Крім висококласного пляжного відпочинку, Туреччина сьогодні пропонує оздоровчий та медичний туризм світового рівня.
Медичний туризм - відносно нове для України поняття, яке вже давно практикується в світі. Цей напрямок знаходиться на перетині двох галузей - охорони здоров'я та туризму. Його мета - допомогти пацієнтам із різними захворюваннями знайти найбільш підходящу за ціною і якістю клініку для діагностики, лікування або реабілітації - всередині країни або за кордоном. Крім того, медичний туризм забезпечує пацієнту та супроводжуючим його особам максимальний комфорт як в поїздці, так і під час перебування на лікуванні.

Традиційно світовими центрами медичного туризму були розвинені країни - Німеччина, США, Ізраїль, Південна Корея, проте підвищення вартості лікування в цих країнах стимулювало появу нового запиту від пацієнтів: високу якість медичного обслуговування за доступними цінами в поєднанні з додатковими перевагами туристичного сервісу.

Цим запитом успішно скористалася Туреччина, де за останнє десятиліття за підтримки уряду та приватних інвесторів була створена інноваційна, високотехнологічна медична індустрія, яка використовує найкращі досягнення та досвід західної медицини, але при цьому є значно доступнішою фінансово. Одночасно, в Туреччині прекрасно розвинена туристична інфраструктура, що істотно полегшує подорож і перебування в країні для іноземних пацієнтів.

Варто відзначити, що саме завдяки високорозвиненій медичній галузі, Туреччині вдалося залишитися відкритою країною і приймати туристів і пацієнтів навіть в розпал світової пандемії.
Сьогодні турецькі клініки готові ділитися досвідом і розширювати співробітництво з українськими турагентами, страховими компаніями та медичними установами, щоб надавати інноваційні медичні послуги пацієнтам з України.

З цією метою 04-06 лютого відбудеться онлайн-виставка Turkish Medical Travel Expo 2021 за участю провідних приватних і державних медичних установ Туреччини і за підтримки Турецької асоціації медичного туризму (THTC) і Міністерства економіки Турецької Республіки.
Відвідавши виставку, представники української туріндустрії зможуть встановити прямі контакти з турецькими клініками, термальними курортами та реабілітаційними центрами, отримати інформацію з перших рук про можливості та перспективи співпраці з організації лікування в Туреччині для українських пацієнтів.
Ознайомитися з програмою, учасниками виставки та зареєструватися для безкоштовного відвідування можна на сайті .
"TMTExpo-2021 надає прекрасні можливості для розвитку співпраці між Україною, країнами СНД і Туреччиною в галузі медичного туризму. В THTC ми щодня отримуємо запити на лікування з 165 країн. У 2019 році Туреччина прийняла 1,085 000 іноземних пацієнтів із середнім чеком 9 400 доларів. У основному це були складні випадки в області онкології, трансплантології, нейрохірургії, ортопедії, кардіології як серед дорослих, так і серед дітей. Україна та країни СНД є для нас пріоритетним ринком, оскільки їх громадяни знайомі з турецькими стандартами обслуговування. Багато туристів з України та країн СНД обирають Туреччину для оздоровлення та відпочинку завдяки унікальному поєднанню високої якості обслуговування і доступних цін", - повідомив Емін Чакмак, голова Турецької асоціації медичного туризму (ТНТС).
"Ми впевнені, що представники української туріндустрії зможуть знайти на ТМТExpo-2021 необхідні контакти та інформацію для успішного включення медичного туризму в свій портфель продуктів. Будемо раді бачити вас серед відвідувачів і партнерів!", - додав пан Чакмак.
Турецька асоціація медичного туризму (ТНТС) була створена в 2005 році з метою розвитку міжнародного медичного туризму та надання допомоги іноземним громадянам. Сьогодні THTC є найбільшою асоціацією охорони здоров'я не тільки в Туреччині, але і в світі. Вона налічує 375 членів, включаючи лікарні та клініки, термальні курорти, реабілітаційні, SPA & Wellness центри і готелі в Туреччині, а також мережу з 168 представництв в 92 країнах світу.
Клініки члени THTC сертифіковані відповідно до найвищих міжнародних стандартів якості надання медичних послуг пацієнтам - JCI та TEMOS International.
За час свого існування THTC організувала ряд найбільших заходів в області медичного туризму в Туреччині, таких як: Hestourex, Travel Turkey, B2B Work-Shops in Medical Tourism, International Thermal & Healthcare Travel Summit та інші.
ПОДІЛИТИСЯ:
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Маркетинг
Маркетинг
22.10.2019
Emirates запрошує відвідати EXPO 2020 DUBAI
Дубай увімкнув зворотній відлік часу до початку наймасштабнішої події - Expo 2020 Dubai, що відбуватиметься з 20 жовтня 2020 по 10
Маркетинг
03.05.2019
ARABIAN TRAVEL MARKET 2019: ТУТ МОЖЛИВО ВСЕ
UTG продовжує вивчати тренди, що генерують наймасштабніші світові туристичні форуми. Цього разу ми рушили на Схід, адже 28 квітня
Маркетинг
22.03.2019
ЛАУРЕАТИ СЕРТИФІКАТУ ПТО-2018. ПОЛЬЩА ШАНУЄ ПЕРЕМОЖЦІВ
Подорож кращими містами та регіонами Польщі - унікальна можливість поєднати відпочинок на будь-який смак і цікаві розваги.
Маркетинг
15.03.2019
ВСІ ШЛЯХИ ПРЯМУЮТЬ ДО БЕРЛІНА
Щороку в перший тиждень березня слоган «На Берлін!» набуває позитивно-конструктивного значення, адже центр світової туристичної