01.10.2021
EXPO 2020 DUBAI НАРЕШТІ ВІДКРИТО
Надвечір 30 вересня в Дубаї відбулось урочисте відкриття EXPO 2020 - події, що вимушено була відкладена на рік та разом з іншими численними подіями світового масштабу, які було скасовано у 2020 році через пандемію, не змінила рік у своїй назві.

У церемонії з нагоди початку роботи виставки EXPO 2020 Dubai, що відбуватиметься з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022 року, взяв участь правитель Дубая, Шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, а також всесвітньо відомі зірки, в тому числі італійський тенор Андреа Бочеллі, британська поп-зірка Еллі Голдінг, китайський піаніст Ланг Ланг та співак із Саудівської Аравії Мохаммед Абду.
«Ми пишаємось тим, що вітаємо представників 192 країн у країні толерантності, оскільки ми інвестуємо у цю зустріч, щоб знайти рішення глобальних проблем на ґрунті міжнародної співпраці, якої потребує людство», - сказав Шейх Мухаммед та додав, що EXPO 2020 - виняткова подія, яка закарбується в пам’яті людства.
Протягом півроку Дубай планує залучити близько 25 млн. бізнесменів та туристів, що відвідають цю наймасштабнішу на Близькому Сході подію, у підготовку до якої країна інвестувала майже 7 млрд. дол. США.
EXPO 2020 Dubai прагне, аби демонстрація культури, технологій та архітектури під гаслом «Об’єднуючи ідеї, створюючи майбутнє» стала символом винахідливості та місцем, де такі глобальні виклики, як зміна клімату, конфлікти та економічне зростання, можуть бути вирішені спільними зусиллями.

Подія, ймовірно, зіткнеться з проблемою обмежень щодо міжнародних подорожей, отже багато заходів транслюватимуться в прямому ефірі онлайн. Проте EXPO 2020 Dubai все ще офіційно розраховує залучити більше відвідувачів, аніж попередня виставка у Мілані, а також удвічі більше, ніж населення ОАЕ.

З ЕМІРЕЙТС НА EXPO 2020 DUBAI
Природно, що офіційним авіаперевізником Expo 2020 Dubai стала авіакомпанія Емірейтс, що базується в Дубаї та має один із найсучасніших флотів серед усіх авіакомпаній світу. Окрім чудової нагоди дістатись EXPO 2020 рейсами Емірейтс, авіакомпанія запрошує всіх охочих відвідати свій павільйон, який відкрився для публіки 1 жовтня та працює щоденно з 10 ранку до 10 вечора.
Будівництво ультрасучасного павільйону Emirates з використанням інтерактивних технологій та новітнього дизайну, що мають відтворювати майбутнє комерційної авіації, розпочалось у березні 2019 та закінчилось у липні 2021 року.

При проектуванні та будівництві павільйону Емірейтс дотримувались низки принципів сталого розвитку, використовуючи при цьому нешкідливі, локальні матеріали, а також матеріали, що підлягають повторному використанню. Крім того, були залучені різноманітні дизайнерські інноваційні рішення задля зменшення споживання енергії та води.
В основі дизайну чотириповерхового павільйону - відображення динамічних ліній крил літаків, що готові до польоту. Конструкція з 24 нахилених «плавників» утримує понад 800 метрів LED-світильників, які створюють ефект руху та будуть сяяти у нічному дубайському небі протягом півроку роботи Expo 2020 Dubai. Павільйон Емірейтс загальною площею 3300 кв.м розташований неподалік від національного павільйону Об’єднаних Арабських Еміратів, а також на пішохідній відстані від павільйону Al Wasl - епіцентру подій Expo 2020 Dubai, та одночасно може прийняти до 120 відвідувачів на годину.

Павільйон Emirates пропонує попередній перегляд майбутнього комерційної авіації, переосмислюючи роль, яку наука і техніка відіграватимуть у найближчі 50 років авіаперельотів, тож він вітає відвідувачів на двох поверхах інтерактивних мультисенсорних установок.
Під час оглядин павільйону Емірейтс кожен відвідувач має можливість уявити, яким стане майбутнє комерційної авіації найближчими десятиріччями з точки зору технічних інновацій та можливостей.

ЩО ОЧІКУЄ НА ВІЗИТЕРІВ ПАВІЛЬЙОНУ EMIRATES НА EXPO 2020 DUBAI
Наука про політ. Навчальна візуалізація за допомогою голографічних моделей продемонструє, як літак досягає польоту, проілюструвавши фізичні властивості підйому, тяги та сили тяжіння.
Чистіше небо. Інсталяція «Чистіше небо» - це захоплюючий досвід, що демонструє, як майбутні інновації безпосередньо пов’язані з деякими з найбільших викликів у світі: усталеність, зростання населення та технологічний прогрес. Відвідувачі також зможуть кинути виклик один одному в інтерактивній вікторині про авіаційні технології, які розробляються для вирішення викликів завтрашнього дня.

Лабораторія майбутнього. Відвідувачі ввійдуть до лабораторії майбутнього, щоб провести експерименти, що демонструють технології, завдяки яким літаки майбутнього будуть швидшими, легшими та міцнішими.
Тяга і рушійна сила. Інтерактивні екрани демонструватимуть серію анімацій, які досліджують майбутні технології двигунів та палива, такі як гіперзвукові, водневі, гібридні та електричні, підкреслюючи їх вплив на навколишнє середовище.

Створіть свій ідеальний літак. Відвідувачі мають можливість покерувати сконструйованим власноруч футуристичним літаком. Завдяки надзвичайно тактильному інтерфейсу відвідувачі будуватимуть свої літаки, обираючи дальність польоту, тип двигуна, конструкцію крила та ліврею, запускатимуть їх через симулятор польоту та миттєво отримуватимуть відгуки про свої конструктивні рішення.

Аеропорт майбутнього. Емірейтс візуалізують аеропорт майбутнього, щоб відвідувачі дізналися, як біометрія, аналіз даних та штучний інтелект змінять досвід пасажирів перед або після польоту.
Відчуйте своє завтра. Завдяки інтерактивній гарнітурі віртуальної реальності кожен відвідувач зможе досліджувати салони літаків майбутнього.

НОВА EXPO 2020 ЛІВРЕЯ
Напередодні відкриття EXPO 2020 Dubai Емірейтс як преміум-партнер та офіційний перевізник презентував нову ліврею, що сповіщатиме світу про подію, яка наступні півроку відбуватиметься у Дубай.
Сміливо змінивши традиційні біло-золотисті кольори, нова яскраво-блакитна ліврея літака має масштабну графіку яскраво-зеленого, помаранчевого, рожевого, фіолетового та червоного кольорів, яка проходить по всьому фюзеляжу до хвоста та переплітається з кільцеподібним логотипом Expo 2020 Dubai. По обидві сторони фюзеляжу А380 проходять спеціальні повідомлення «Dubai Expo» та «Be Part of the Magic», а капоти двигунів також містять повідомлення та дати події Expo 2020 Dubai.
Знаменитий «червоний живіт» Емірейтс, красою якого можна насолоджуватись лише тоді, коли лайнер летить над головою, також був замінений на бренд «Dubai Expo» помаранчевого кольору, що робить ще більшою видимість події та підвищуватиме обізнаність щодо неї потенційних відвідувачів протягом наступних 6 місяців.
Нові лівреї А380 були розроблені, пофарбовані, виготовлені та встановлені власними силами команди Емірейтс. Ліврея була не просто наклейкою, а цілісним фарбувальним продуктом, і це, безумовно, найбільший проект, який будь-коли самотужки реалізовувала авіакомпанія. Загалом процес фарбування та нанесення наклейок на літаки тривав 16 днів та 4379 людино-годин.
Емірейтс має давню традицію демонструвати спеціальні лівреї у своїх парках Airbus A380 та Boeing 777, і лише за останні п’ять років команда авіакомпанії втілила в життя близько 50 унікальних дизайнів та 100 ліврей. Спеціальні лівреї допомогли віддати особливу данину і нести спадщину покійного шейха Заїда бін Султана Аль-Нахаяна; наблизити шанувальників спорту до улюблених клубів, гравців та світових турнірів; поширювати послання ОАЕ про толерантність та багатокультурність; підвищити обізнаність про незаконну торгівлю дикими тваринами та багато іншого. Інноваційна робота над лівреями підштовхнула мандрівників, авіаперевізників та широку громадськість шукати натхнення в небі.

Сьогодні нову ліврею EXPO 2020 Dubai нанесено на три літаки Емірейтс Аirbus 380, щоб візуально розповісти історію та анонсувати теми однієї з найбільших глобальних подій у світі, що відбувається після початку пандемії. Ці літаки приєднаються до парку вже існуючих 40 з іншими спеціальними лівреями, присвяченими Expo 2020 Dubai, які разом із 2018 року здійснили рейси в понад 130 напрямків у маршрутній мережі Емірейтс.
Вперше літак із новою лівреєю Expo 2020 Dubai побачили пасажири рейсу, що вирушили 29 вересня з Дубая до Лос-Анджелеса.

EXPO 2020 Dubai - перша виставка світового масштабу, що коли-небудь проводилася на Близькому Сході, в Африці та Південній Азії (MEASA). Програма заходу включатиме багатий асортимент тематичних тижнів, розваг і навчань. Шанувальники мистецтва та культури, а також поціновувачі смаколиків та технологій можуть ознайомитись з експонатами, долучитись до майстер-класів, вистав, концертів тощо. Відвідувачі також можуть завітати до свого національного павільйону, щоб відчути атмосферу домашнього затишку, або побачити 190 павільйонів інших країн-учасниць.

ПАСАЖИРАМ EMIRATES
- Літайте через Дубай з Emirates у будь-якому класі обслуговування в період з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022 та отримайте безкоштовний одноденний вхідний квиток на EXPO 2020 . Детальніше тут  ;
- Зберігайте посадковий талон Emirates та отримуйте додаткові привілеї перебуваючи в Дубай у період EXPO 2020. Багато яскравих подій чекатимуть на гостей з нагоди святкування 50-річчя ОАЕ. Детальніше тут ;
- Отримуйте 1 Skywards милю за кожну хвилину перебування в Дубай в період проведення EXPO 2020. Діючі та нові учасники Emirates Skywards, що приєднаються до програми до 31 березня 2022, можуть отримати до 5000 миль
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Tourstyle
Tourstyle
21.11.2020
Стамбульський уікенд. дахи, що надихають
Дахи Стамбулу – це найкращі інстаграмні локації для туристів та ласий шматочок для місцевих підприємців. Пропонуємо п’ять найбільш
Tourstyle
24.09.2020
Подорож у казку: медовий місяць у Таїланді
Багато років Таїланд залишається однією з найулюбленіших дестинацій для весільних подорожей та романтичних відпусток, адже тут є
Tourstyle
19.09.2020
Туризм у форматі «фітнес»
Досить новий формат - фітнес-туризм - поступово набирає обертів. Особливо після популярних телевізійних проектів на кшталт
Tourstyle
10.04.2020
Тонкощі польського Великодня
Воскресіння Христове - не тільки одне з найважливіших свят у християнстві. В 2020 році воно випадає на 12 квітня у католиків та на