22.10.2019
Emirates запрошує відвідати EXPO 2020 DUBAI
Дубай увімкнув зворотній відлік часу до початку наймасштабнішої події - Expo 2020 Dubai, що відбуватиметься з 20 жовтня 2020 по 10 квітня 2021 року під гаслом «Об’єднуючи ідеї, створюючи майбутнє». Розмір виставкового центру Expo 2020 Dubai, що розташувався в районі Джебель Алі, приблизно дорівнює площині 400 футбольних полів, а по закінченні заходу 70% комплексу залишиться як новий район міста - District 2020.
Якщо перша в історії Expo, що відбулась у Лондоні в далекому 1851 році, зібрала близько 25 тис. відвідувачів, Expo 2020 Dubai очікує на 25 млн. візитерів протягом півроку, з яких 70% - іноземні гості. Природно, що офіційним авіаперевізником Expo 2020 Dubai, завдяки якому потенційні відвідувачі зможуть комфортно дістатись заходу, стала авіакомпанія Emirates, що базується в Дубаї та має один із найсучасніших флотів серед усіх перевізників світу. Із 192 країн світу, що вже підтвердили свою участь у Expo 2020 Dubai, пасажири 67 країн мають змогу скористатися прямими рейсами Emirates до Дубая. Авіакомпанія також працює над відкриттям нових напрямків, які ще не обслуговуються або мають незначний трафік у загальній мережі Emirates. Крім того, перевізник інвестує в сучасні біометричні технології, аби полегшити проходження необхідних формальностей до та після польоту до Дубая.

ПАВІЛЬЙОН EMIRATES НА EXPO 2020 DUBAI

Будівництво ультрасучасного павільйону Emirates з використанням інтерактивних технологій та новітнього дизайну, що мають відтворювати майбутнє комерційної авіації, розпочалося у березні цього року. При розробці проекту павільйону архітектори використовували три основні напрямки Expo 2020 Dubai - мобільність, можливості та стійкий розвиток. В основі дизайну - відображення динамічних ліній крил літаків, що готові до польоту. Конструкція з 26 нахилених «плавників» утримує понад 800 метрів LED-світильників, які створюють ефект руху та будуть сяяти у нічному дубайському небі протягом півроку роботи Expo 2020 Dubai. Триповерхова будівля мультифункціонального павільйону Emirates загальною площею 3300 кв.м буде розташована неподалік від національного павільйону Об’єднаних Арабських Еміратів, а також на пішохідній відстані від павільйону Al Wasl - епіцентру подій Expo 2020 Dubai.

Щодня павільйон авіакомпанії Emirates, що стала прем’єр-партнером Expo 2020 Dubai, буде радо вітати понад 56 тис. гостей із усіх куточків світу. Відвідувачі зможуть «зазирнути» у світ комерційний авіації та зрозуміти силу мобільності, яка дозволяє рухатись вздовж та поперек земної кулі сучасним, ефективним та екологічним способом. Перебуваючи в павільйоні Emirates, можна збагнути, як буде виглядати комерційна авіація майбутнього, дізнатись багато цікавого про науку польотів та нові аерокосмічні матеріали, які підвищують ефективність та знижують витрати пального, про інноваційний інтер’єри фюзеляжу, що дозволить максимально комфортно відчувати себе протягом польоту, а також про майбутній досвід пасажирів в аеропортах, до та після подорожі. Повітряна подорож - це не тільки власне політ, але й перебування в аеропорту. Відвідувачі павільйону Emirates дізнаються про сучасні технології біометричного обслуговування пасажирів, які не тільки використовують розпізнавання райдужної оболонки, але й можуть сканувати мозок або розпізнавати пасажира за тембром голосу.
Чи є майбутнє у електричних двигунів для літаків? На це питання також можливо отримати відповідь у павільйоні Emirates. Для цього достатньо дізнатись про сучасні вдосконалення авіаційних двигунів для літаків наступного покоління, а також про приводні системи, що збільшують тягу, але зменшують при цьому шкідливі викиди до навколишнього середовища.
Нарешті, кожен, хто відвідає павільйон Emirates під час Expo 2020 Dubai, зможе придумати та «сконструювати» власний ідеальний літак майбутнього, поєднуючи технології та особистий досвід щодо вибору крила, фюзеляжу, двигуна та інших елементів

40 ЛІТАКІВ EMIRATES У ЛІВРЕЇ EXPO 2020 DUBAI

Emirates прикрасила 40 літаків зі свого флоту спеціально замовленою лівреєю Expo 2020 Dubai, а останній літак Airbus 380 отримав помаранчеву версію «можливості», яка символізує один із трьох основних напрямків заходу.
Перша спеціальна ліврея, присвячена Expo 2020 Dubai, з’явилась на Boeing 777-300ER з флоту Emirates у 2017 році та була оформлена у синій версії «мобільність». Відтоді міні-флот з 40 спеціально оформлених лайнерів разом здійснив понад 15 тис. рейсів за 134 напрямками, промотуючи Expo 2020 Dubai в усіх країнах прибуття.
Його Високість Шейх Ахмед Бін Саїд Аль Мактум, Голова та Генеральний директор Emirates Airline & Group, так прокоментував створення унікальної лівреї до Expo 2020 Dubai:
«Літаки Emirates несуть на собі значно більше, ніж кольори трьох основних напрямків Expo 2020 Dubai. Вони передають світові меседж щодо значення міжнародного співробітництва задля створення кращого майбутнього для всіх на прикладі Expo 2020 Dubai, що об’єднує майже 200 країн та мільйони відвідувачів тут, у Дубаї».
Джерелом натхнення для створення лівреї стало стародавнє кільце віком приблизно 4 тис. років, яке було знайдено під час археологічних робіт у Дубаї. Ліврея, що нанесена на 40 літаків Emirates, складається з кіл та обручів, які оточують стародавнє кільце, та виконана у трьох різних кольорах, що асоціюються з темами Expo 2020 Dubai: бурштиново-помаранчевий - «можливості», смарагдово- зелений - «стійкість» та лазурово-синій - «мобільність». Протягом 15000 годин, або 14 місяців, різнокольорові лівреї було нанесено на 20 літаків Airbus 380 та 20 літаків Boeing 777-300ER з флоту Emirates.

Як прем’єр-партнер та офіційний перевізник, авіакомпанія Emirates відіграватиме ключову роль під час Expo 2020 Dubai, не тільки залучаючи візитерів, але й промотуючи Дубай як динамічний напрямок для туризму, бізнесу та інновацій.
Разом із своїм авіаційним партнером flydubai авіакомпанія Emirates з’єднує Дубай з 80 країнами - учасницями Expo 2020 Dubai. Загалом авіакомпанія виконує 1700 щотижневих вильоти з аеропорту Дубай за 150 напрямками у 86 країнах світу. Цей показник забезпечує флот, що налічує 270 літаків двох моделей Airbus 380 та Boeing 777, вік яких складає 5,3 роки, що значне менше, ніж середній показник у галузі.
Emirates невпинно рухається вперед на шляху свого сталого розвитку, інвестуючи в нові надефективні літаки, що оптимізують витрати палива та зменшують шкідливі викиди до навкілля. Подібні транспортні можливості надають чудовий шанс потенційним візитерам прийняти участь в Expo 2020 Dubai, а також сприятимуть переміщенню товарів для експортерів - учасників заходів за допомогою Emirates Sky Cargo.
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Ярослав ІЦКОВСЬКИЙ
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Маркетинг
Маркетинг
25.12.2020
Медичний туризм в Туреччині
В умовах глобальної пандемії Covid-19 туристична галузь продовжує шукати шляхи подолання кризи, пов'язаної із закриттям багатьох
Маркетинг
03.05.2019
ARABIAN TRAVEL MARKET 2019: ТУТ МОЖЛИВО ВСЕ
UTG продовжує вивчати тренди, що генерують наймасштабніші світові туристичні форуми. Цього разу ми рушили на Схід, адже 28 квітня
Маркетинг
22.03.2019
ЛАУРЕАТИ СЕРТИФІКАТУ ПТО-2018. ПОЛЬЩА ШАНУЄ ПЕРЕМОЖЦІВ
Подорож кращими містами та регіонами Польщі - унікальна можливість поєднати відпочинок на будь-який смак і цікаві розваги.
Маркетинг
15.03.2019
ВСІ ШЛЯХИ ПРЯМУЮТЬ ДО БЕРЛІНА
Щороку в перший тиждень березня слоган «На Берлін!» набуває позитивно-конструктивного значення, адже центр світової туристичної