20.08.2020
ЩЕ ОДНУ КОШТОВНІСТЬ ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХУ ВІДКРИТО
SUNRISE Resort & Cruises із задоволенням оголошує про відкриття готелю SUNRISE Diamond Beach в Шарм-Ель-Шейху.

Пізнайте готель, що є справжньою коштовністю, де сім'ї, пари чи компанії друзів мають можливість насолоджуватися сонячними днями під освіжаючий бриз моря чи у аквапарку. Нарешті готель відкрито після довготривалого капітального ремонту, і тепер ми готові запропонувати Вам підвищений рівень гостинності, враховуючи всі заходи COVID-19 по забезпеченню захисту та охорони здоров’я, що надають нам можливість гарантувати Вашу безпеку.

В оточенні чудових садів SUNRISE Diamond Beach Resort надає Вам все необхідне для незабутнього відпочинку на узбережжі Червоного моря і навіть більше. А близькість до відомого центру Шарм-Ель-Шейху є додатковою перевагою.

Аквапарк готелю забезпечить веселе дозвілля Вашої дитини, що надасть Вам можливість насолоджуватися відпочинком у будь-якому з трьох басейнів, включаючи 1 басейн тільки для дорослих, чи провести насичений день на приватному пляжі, дослідивши кораловий риф готелю .

Знайдіть час відпочити у своїй зі смаком декорованій кімнаті та приготуйтеся вирушити у фантастичну подорож чудових гастрономічних смаків. Готель пропонує цілу кулінарну мережу, адже однієї завжди недостатньо. Крім відкритого шведського столу, що пропонує приготування чудової їжі, також будуть запропоновані ресторани а-ля-карт, що розширять Ваш кулінарний досвід. Ресторани a la carte пропонують міжнародну, єгипетську, індійську кухню чи тематику морепродуктів.

Надзвичайно позитивно відзначивши, SUNRISE Diamond Beach Resort оголосив про присвоєння нагороди "Tripadvisor Travellers' Choice" за вийняткову ефективність та сервіс, завдяки яким готель посідає місце серед перших 10% улюблених готелів Tripadvisor.

Минулий період був важким для готельної індустрії у всьому світі, так як довелося зіткнутися з COVID-19, знайти можливості працювати в умовах жорстких заходів охорони праці та гігієни, з метою забезпечення безпеку гостей та працівників і повернутися у бізнес. Однак, як і завжди, SUNRISE не тільки прийняла виклик, але і досягла успіху. Отож, будьте готові до нового досвіду, відвідавши цей приголомшливий готель у Шарм-Ель-Шейху.

Окрім відкриття готелю SUNRISE Diamond Beach в Шарм-Ель-Шейху, готельна мережа може запропонувати гостям відпустку мрії, що перевищує очікування, в 9 інших готелях SUNRISE, а саме Garden Beach Resort, Mamlouk Palace Resort, Crystal Bay, Meraki (Тільки для дорослих), Royal Makadi Resort і Romance Resort (Тільки для дорослих) в Хургаді та околицях, готель Arabian Beach в Шарм-Ель-Шейху та готель Alex Avenue в Александрії
ПОДІЛИТИСЯ:
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Готельний бізнес
Готельний бізнес
27.11.2020
SUNRISE Diamond Beach повертається у форматі Grand Select
SUNRISE Diamond Beach Resort знову відчиняється ще яскравішим, ніж будь-коли раніше; в усьому сяйві, притаманному
Готельний бізнес
01.06.2020
Ціни на готелі знижати не варто - панельна дискусія на ATM Virtual
В програмі Arabian Travel Market Virtual відбулась дискусійна панель на тему "Hotel landscape in post Covid-19 world за участі
Готельний бізнес
15.10.2019
КРАЩІ ТРАДИЦІЇ RIXOS В АБУ-ДАБІ
На казкових пудрових пляжах острова Саадіят близько року тому з'явилася оаза комфорту і розкоші - готель Rixos Saadiyat Island. Це
Готельний бізнес
15.09.2019
ДЕБЮТ EDITION HOTELS НА БЛИЗЬКОМУ СХОДІ
У кінці 2018 року EDITION Hotels відкрив в ОАЕ нову перлину - прибережний готель The Abu Dhabi EDITION, котрий швидко завоював