09.10.2019
Ідеальна острівна M.I.C.E. локація
Сонячний острів Мальта - один із найбільш неочікуваних та «насичених» туристичних куточків світу. І хоча сезоном підвищеного попиту тут вважають період із квітня по жовтень, мальтійський архіпелаг запрошує гостей і взимку, пропонуючи достатній вибір активностей.
Незважаючи на доволі теплу та м’яку зиму (адже острови Мальтійського архіпелагу знаходяться на перетині європейського та африканського континентів), пляжний відпочинок, безумовно, відходить на другий план. Тим не менше, зимова Мальта протягом останніх років, як не дивно, користується сталим попитом серед європейців - завдяки популяризації сегменту ділових подорожей.

У травні 2015-го мальтійський уряд спільно з управлінням туризму Мальти (МТА) оголосили про створення Convention Malta, чия місія полягає у просуванні MICE-можливостей Мальти, Гозо та Коміно - трьох основних островів архіпелагу. Convention Malta не є комерційною організацією та надає безкоштовну та неупереджену інформацію, сприяючи організаторам, що планують провести наступний захід на Мальті. Саме чітка програма дій, а також багаторічний досвід та високі стандарти організації ділових заходів дозволили Мальті не лише створити якісну інфраструктуру для MICE- туризму, але й отримати статус однієї з найпопулярніших локацій для business travel у Європі.

316 КІЛОМЕТРІВ МОЖЛИВОСТЕЙ
Навіщо погоджуватись на дещо, коли можна отримати все і в одному місці? Широкий вибір готелів, розвинута індустрія гостинності, англомовна середа, що значно полегшує комунікацію, розмаїття конференц-залів та виставкових центрів, насичена екскурсійна та розважальна програма - все це обумовлює безальтернативний вибір Мальти як унікальне місце для проведення конгресів, ділових зустрічей та корпоративних інсентивів. Обравши Мальту місцем свого наступного бізнес-заходу, його учасники отримують практично безмежні можливості, аби створити дійсно незабутню подію.

Не так багато дестинацій у світі мають багаторічний досвід організації різноманітних за рівнем та значенням зустрічей. Протягом семи століть мальтійські острови як нейтральна територія на перехресті Європи, Африки та Близького Сходу виконували роль майданчика для міжнародних перемовин, фактично, заклавши фундамент сучасної MICE-індустрії. Саме тут взимку 1945-го відбулася Мальтійська конференція - зустріч президента США Теодора Рузвельта з прем'єр-міністром Великої Британії Уінстоном Черчилем. А наприкінці XX століття Мальта стала епіцентром ще однієї важливої події світового масштабу - 1989-го року у Марсашлоці відбулась зустріч президентів США Джорджа Буша та СРСР Михайла Горбачова, яка стала першим кроком на шляху до закінчення холодної війни між двома світовими державами. Серед інших міжнародних подій, місцем проведення яких була Мальта, можна відзначити Євро-Середземноморський форум із міжнародної безпеки (1997), Всесвітню конференцію з розвитку телекомунікацій (1998) та багато інших вкрай успішно проведених заходів, що високо підняли рівень мальтійської індустрії ділового туризму.

10 ПРИЧИН ОБРАТИ МАЛЬТУ ДЛЯ MICE
Останніми роками Мальта обслуговує рекордну кількість бізнес-гостей, підтверджуючи реноме однієї з кращих дестинацій у Європі для проведення ділових заходів та зустрічей. Для цього тут створені усі передумови, але ми відзначимо основних десять причин, через які невеличка країна у Середземному морі стала Меккою для європейського business travel.

Доступність всіх островів. Convention Malta опікується тим, аби надати потенційним організаторам ділових зустрічей всебічну інформацію та всіляку підтримку для створення кращих умов для проведення заходів на Мальті, а також на Гозо та Коміно.
Зручна локація. Маючи чудову локацію, Мальта знаходиться на відстані не більше трьох годин польоту від основних міст Європи, у тому числі Києва. Регулярні та сезонні авіарейси допомагають Мальті стати цілорічним напрямком для туристичних та бізнес-подорожей.
Легкість комунікації. Англійська вважається офіційною мовою спілкування на Мальті, хоча національною, безумовно, є мальтійська, яка походить від різновиду арабської, що розвивалася на Сицилії. Близько половини слів мальтійською мають італійське та сицилійське походження. Також деякі англійські слова складають невеликий відсоток мальтійської лексики. Загалом всі місцеві постачальники послуг, задіяні в індустрії гостинності, мають персонал, що спілкується декількома європейськими мовами.

Чудова інфраструктура. Номерний фонд п'ятизіркових готелів, яких на Мальті п'ятнадцять, від міжнародних мереж до місцевих бутікових, складає близько 3500 кімнат. Більшість «п'ятірок» розташована в безпосередній близькості одна від одної, отже, великі групи можуть бути розміщені поряд. Крім того, у разі необхідності можна додатково залучити 40 чотиризіркових готелів.
Мальта пропонує своїм гостям великий вибір конференц-центрів, що повністю технічно оснащені та в змозі одночасно прийняти від 2000 до 5000 делегацій. Крім того, всі п'ятизіркові та навіть деякі чотиризіркові готелі мають власний конференц-сервіс, що повністю задовольняє потреби більшості MICE-групп.
Унікальний ландшафт острову та багата культурна спадщина надають ексклюзивні можливості для створення незабутніх моментів під час ділових заходів, будь то вечеря Al Freso на сільській площі чи коктейль на плаваючій баржі у Великій Гавані або офіційний black-tie-прийом у Baroque Palazzo.

Короткі відстані. Невеликий розмір острову надає організаторам заходів велику перевагу, адже вони з легкістю можуть планувати велику кількість переїздів, не втрачаючи багато часу при організації програми. Переїзди займатимуть у середньому до 25 хвилин, а найбільш популярні маршрути з аеропорту до столиці, міста Валлетта, та сусіднього острову Гозо мають відстань лише 5 та 30 км відповідно.
Лагідний середземноморський клімат. Маючи практично 300 сонячних днів на рік та помірну середню температуру протягом осені та взимку, цей середземноморський острів давно вже став улюбленим цілорічним маршрутом.
Високий рівень послуг. Мальта пишається великою кількістю високопрофесійних постачальників послуг, що задіяні в індустрії гостинності та планування заходів. Маючи достатньо досвіду у створенні різноманітних інноваційних програм, багато з яких відзначені спеціальними нагородами, місцеві DMC (Destination Management Company) разом із суміжними компаніями задовольнять усі потреби при організації ділового заходу будь-якого ступеню складності та масштабу.

Співвідношення ціна-якість. У порівнянні зі своїми європейськими сусідами, мальтійські острови надають високоякісні послуги business travel за дуже конкурентною ціною. Завдяки цьому багатьма потенційними замовниками Мальта сприймається як острівний напрямок у Європі №1 щодо організації конференцій, подій та інсентив-програм різного масштабу.
Мальта - це Європа. Як дійсний член Європейського Союзу, а також підписант Шенгенської угоди, острови мальтійського архіпелагу надають відповідні умови перетину кордону. З моменту імплементації угоди між Україною та ЄС щодо лібералізації візових формальностей громадяни України, що мають біометричні паспорти, подорожують до Мальти без візи.

Місцева гостинність. Гостинна земля для багатьох цивілізацій протягом століть, Мальта завжди радо приймала всіх, хто до неї завітав. Навіть сьогодні, у вік тотальної діджиталізації та дистанційної комунікації між людьми, знаменита мальтійська посмішка та родинне ставлення до всіх гостей є невід’ємною айдентикою місцевого населення.
ЯК ДІСТАТИСЯ МАЛЬТИ
Національна авіакомпанія Air Malta виконує регулярні рейси з Києва на Мальту двічи на тиждень на літаку Airbus 320. Час у польоті 3 години 20 хвилин.
Починаючи з 01 листопада рейс виконуватиметься щотижня, по п’ятницях.
Спеціальні умови для групових бронювань : привабливі ціни на квитки та знижка на бортове меню.

Бронювання квитків в офіційному представництві Air Malta в Україні :
044 490 62 16
airmalta@discovertheworld-ua.com
ПОДІЛИТИСЯ:
Автор: Інга ДАРАБАН