29.05.2020
Ількер АДІГЮЗЕЛЬ, генеральний директор ANEX Tour в Україні : «Ми щиро дякуємо за довіру всім нашим туристам та партнерам»
Коронавірус став справжнім випробуванням для мільйонів людей в усьому світі за кілька останніх десятиліть. Він вплинув на багато галузей, в тому числі і на туристичну. В інтерв'ю "Наш" генеральний директор ТОВ "ТК Анекс Тур" в Україні Ількер Адігюзель розповів про ситуацію в компанії під час карантину та планах на майбутнє.
ANEX Tour вважають лідером туристичного ринку України, як для вас почався період карантину?
Для нас головним приоітетом є здоров'я та безпека наших туристів, довіра людей до нашого бренду, яку ми будували протягом багатьох років.
За перших дев'ять днів карантинного періоду, ми повернули додому 17 000 гостей, що відпочивали з ANEX Tour у різних країнах світу та на різних континентах. Повернення наших туристів відбувалося мирно та безпечно. Цю масштабну операцію ми здійснили виключно власним ресурсом, не чекаючи ніякої підтримки з боку держави.
У той важкий період ми отримували щоденно від 10 000 до 12 000 листів із запитаннями від наших партнерів. Наші співробітники оперативно реагували на кожну ситуацію, працюючи вдень та вночі дистанційно. Всі виконували першочергове завдання - допомогти туристу в складній ситуації. Я хотів би щиро подякувати колегам за роботу, яку вони зробили , це дійсно була неймовірно важке завдання, з яикм вони впорались на відмінно.
Хоч ми й провели величезну роботу, процес триває. Наші гості, які заздалегідь запланували свою відпустку з ANEX Tour, обов'язково зможуть здійснити її в майбутньому. Зараз ми з нетерпінням чекаємо можливості зробити мільйони сердець ще більш щасливими.
Поділіться з нами своїми очікуваннями щодо відновлення турів?
Нам потрібно прийняти той факт, що ми не можемо легко пережити наслідки цієї ситуації, яка несподівано вразила весь світ. При цьому ми спостерігаємо позитивну тенденцію, що всі туристичні напрямки в світі поступово відновлюються. Людина, сидячи у своєму будинку під час карантину, закриваючи очі на мить уявляє себе в країні, в якій хотіла б побувати. Думає про відпочинок і подорож своєї мрії. Я впевнений, такі думки та бажання виникають в усіх.
ANEX Tour працює над тим, щоб здійснити ваші мрії та бажання. Ми готові вам надати якісне обслуговування, безпеку та найкращу ціну. В цей час активно відбувається підготовка до літнього сезону 2021 року. Також вже розпочато продаж турпакетів на Мальдіви, в Мексику, до В'єтнаму. На зимовий сезон 2020-2021 року разом з AZUR air Ukraine, нашим стратегічним авіаційним партнером, ми плануємо запуск нових авіарейсів до багатьох популярних напрямків до яких раніше не було прямих рейсів з України.
Минулої зими великий попит в українського туриста мали країни Азії та Карибського басейну. Отже цієї зими ми продовжимо літати цими напрямками, в жовтні навіть заплануємо додаткові польоти. Таким чином, у нас в рази більше шансів збільшити кількість напрямків в Україні.
Аналізуючи інформацію з різних країн та спираючись на заяви державних органів влади в Україні, з 15 червня будуть відкриті кордони для повітряного руху. Вже узгоджується графік запуску польотів на підставі двосторонніх домовленостей. Звичайно ж, в першу чергу дозволені будуть авіарейси до тих країн, які завершили підготовку та їхня інфраструктура готова приймати гостей у відповідності до затверджених санітарних протоколів. 
В які країни будуть ваші перші рейси? Який напрямок є найбільш затребуваним?
Туреччина, яка є нашим ключовим літнім напрямком, вже з першого липня цього року прийматиме іноземних гостей. Вона стала зразковою країною у світі, виконавши всі необхідні заходи з безпеки для туриста та туристичної галузі в цілому. Також, ОАЕ та країни Азії, скоріш за все, будуть одними з перших, що відкриються для польотів. Наразі йде серйозна робота на найвищому рівні щодо відновлення туризму і імплементації безпекових інфраструктурних заходів. Наслідки коронавірусу мають досить серйозний вплив на європейські країни. Однак сподіваємось, що на наступному етапі будуть дозволені польоти в Європу, саме тоді відновимо наші операції в Іспанії.
Хоча Єгипет є одним з найважливіших напрямків для нас, ми, на жаль, прогнозуємо, що через високий рівень захворюваності станом на сьогодні, польоти в цю країну ймовірно відновляться на більш пізніх етапах.
За своєю мережею туристичних напрямків, ANEX Tour є другим за величиною туроператором у світі. Виходячи з цього, згідно з календарем (планування авіаперельотів, відкриття кордонів), відповідно до офіційних рішень та стратегічних прогнозів, які будуть прийняті, ми продовжуємо надавати кращі послуги для наших туристів. Готуємося до завоювання мільйонів сердець українських мандрівників, безпечно доставляючи своїх пасажирів у відпустку, про яку вони мріють.
Як ви оцінюєте карантинний період для ANEX Tour?
Хочеться відзначити, що завдяки величезному терпінню українців, злагодженій роботі державних органів влади та героїзму лікарів - цей період закінчується і починається писатися нова історія успіху. Незважаючи на те, що залишається ще багато невирішених питань, успіх України й нашої нації в цей період заслуговує найбільшої подяки та вдячності.
Ми щиро дякуємо всім нашим туристам та партнерам, які довіряють команді ANEX Tour в такій складній ситуації. І від імені родини ANEX Tour Україна висловлюємо подяку всім нашим громадянам. Для ANEX Tour цей період став періодом виклику та довіри.
Що б ви хотіли побажати своїм туристам?
Ми завжди вважали довіру наших туристів до ANEX Tour нашим найголовнішим капіталом. Ми працюємо, докладаючи максимум зусилль, аби зміцнити цю довіру постійно підвищуючи наші стандарти обслуговування. Незабаром очікуємо на нову зустріч з вами , в польоті до нового щастя.
Слідкуйте за новинами ANEX Tour на наших інтернет-ресурсах.
ПОДІЛИТИСЯ:
ІНШI СТАТТI В РУБРИЦI Інтерв'ю
Інтерв'ю
03.10.2020
Споттер Юра ТАНЧИН: «Пишаюсь тим, що першими літаками, які я фотографував, були українські «АНи»!
У сучасному сприйнятті споттер - це фотограф, який настільки закоханий в авіацію, що заради вдалого кадру готовий у будь-яку
Інтерв'ю
03.07.2020
Галина ДУРМУШ, комерційний директор Qatar Airways в Україні: «Вже незабаром ми знову будемо раді вітати гостей з усього світу в Катарі»
Наприкінці серпня виповниться три роки, як одна з найкращих авіакомпаній світу, Qatar Airways, розпочала польоти до Києва. UTG
Інтерв'ю
08.06.2020
Майкл О Лірі, CEO Ryanair : «Максимум квитків за будь-яку ціну»
Ірландський лоукост перевізник Ryanair зберігав спокій та не квапився з поверненням у небо в той час як його основні конкуренти
Інтерв'ю
07.06.2020
Галина ЛИСЕНКО, представник Міністерства туризма Домінікани: «Вже з 5 липня плануємо відкрити курорти»
Домініканська Республіка є одним з найпопулярніших напрямків Карибського регіону серед українців. Недарма вже третій поспіль сезон